Wpis z mikrobloga

@koniu9191: no interesowałoby mnie to. Kiedy ma być premiera? Lumia 730 jest super pod względem płynności, baterii (to już w ogóle, ładuje co 3 dni), ale ten aparat mógłby być lepszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@koniu9191: Same odgrzewane kotlety.
Znowu giga ramu, snapdragony 400 i nic czym by się te telefony wyróżniały. Ta XL która niby ma być następcą 1320 jest prawie taka sama. Lepszy aparat, mniejszy wyświetlacz i bateria, 2 rdzenie więcej, przedni aparat tylko 1mpx i to tyle. Szkoda.( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż cena tez wysoka nie jest.
@Muszynski_Jan: właśnie o cene tutaj chodzi, z androidem do 900 złotych, prócz chińczyków nie mamy nic ciekawego. MotoG kupimy w tej kasie, ale porównując aparaty to nie ma o czym mówić. M$ widać, że chce zawojować rynek telefonów budżetowych i wg mnie robi to dobrze dając telefony, które w abonamencie do 50 zł będziesz miał za 1-100 złotych. Większość ludzi poleci na aparat w telefonie. Różnica między snapdragonem 400, a 410
@koniu9191: Teraz nie, a co za 2 lata? 10 pewnie będzie trochę bardziej zasobozerna. Tak czy siak cena jest spoko i nie ma co za dużo narzekać ale moim zdaniem zmiany są na tyle male ze na pewno nie zmienię swojej 1320. I pomyliłem się co do przedniego aparatu w xl.jest 5mpx a nie 1.
MS mówił cos o wykorzystaniu dużego ekranu w WP8.1/10 przy okazji zaprezentowania tych telefonów czy nadal