Wpis z mikrobloga

@lord_mln: Dla mnie ludzie, którzy grają takimi postaciami jak katarina lub akali , chodzi mi głównie o hypercarry, są podludziami. Nie trzeba nic zrobić by wygrać grę. Dla mnie tylko brązy grają takimi postaciami.
  • Odpowiedz
@TurkusowyPasek: Nie do końca tak jest jak mówisz, ale fakt, wystarczy mieć w postaci stuna lub być tak mobilnym jak leblanc, żeby jej uciec/zabić. Co prawda jest katarina papierowata ale może cie zabić w mgnieniu oka zanim ty zdążysz rzucić stuna.
  • Odpowiedz
@zykythic: #!$%@? pan. zeby byc naprawde dobrym, a nie zalezec od tego, czy przeciwnik cie nie kontruje lub jest slaby trzeba jednak miec jakies umiejetnosci, wiedziec kiedy wejsc do walki, a kiedy odpuscic i miec szybkie palce.
ps. sam praktycznie nie gram tymi postaciami, wiec nie mysl sobie, ze bronie ich bo sam gram "champami dla noobow".
  • Odpowiedz
Dla mnie ludzie, którzy grają takimi postaciami jak katarina lub akali , chodzi mi głównie o hypercarry, są podludziami. Nie trzeba nic zrobić by wygrać grę. Dla mnie tylko brązy grają takimi postaciami.


@zykythic: Wat? Myślałem, że moda na takie #!$%@? minęła ze 2 lata temu.
Duży dmg potential =/= łatwa postać
  • Odpowiedz
@Magnetti: przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Bardzo powoli. Dokonaj analizy całego zdania, wiem, że to bardzo dużo wyrazów, ale postaraj się uzyskać jakiś kontekst.
Łapiesz, cumplu? Ratio, obrażenia, resety? Mówię o mechanice i sile postaci w czasie gry, o taktycznych zaletach. Ratio = skalowanie umiejętności z AD i AP. Katarina ma bardzo małe obrażenia jak na maga, dopiero Death Lotus wyrównuje je do akceptowalnej wartości, tyle, że jest to channel i wymaga stania pośrodku przeciwnej drużyny.

Nie zauważyłeś tego grając z ogarniętym przeciwnikiem? Prawie każdy AP potyra cię jak szmatę 1v1, a często gank nie wystarczy, bo nie masz CC. Gdy widzę, że przeciwnicy biorą Katę uśmiecham się i idę na jej linię. Wprawdzie teraz usunęli Veigara, więc jedna z głównych kontr jej odpadła, ale mało kto grał Veigarem. Usunęli silence z większości postaci, więc jest trochę lepiej, ale wciąż prawie każda postać outtraduje Katę.
Mam +- 3k gier Katą, to moja pierwsza postać i długo grałem praktycznie tylko nią, jeszcze w czasach, gdy była uważana za trollpick. Wbiłem nią kilka razy diament na pełnym lajcie, więc nie jestem jakimś losowym scrubletem, bro
  • Odpowiedz