Wpis z mikrobloga

@lupaczkokosow: bo polaczki probuja zarobic xD malo kto wie, że można zamówić w niemczech, a przesyłka do polski jest darmowa, bo jak w polskim zooplusie zamówisz cokolwiek, to i tak idzie z niemczech xD w polskim nie jest dostępna już, bo waży ponad 30kg i cebulandia wymyśliła, że na dwie paczki wysyłać im się nie chce. A niemcom się już chce, a klatka z de kosztuje 75zl wiecej niż wersja 2
@megson91:
co do naszych cen to faktycznie kiepsko..
ta klatka special edition kosztuje 350zł 36,5 x 67 x 65 xD
Kurcze blaszka no, tylko z tego co czytam to musialbym jak osiatkowac jeszcze, moje samce nie wyjda, ale samiczki chce wziac i bedzie problem;/

Edit.
Najchetniej to bym wzial cos tego pokroju. Ale to juz raczej dla bogatych;p
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatki_domowe/kolka/inne/473506
Pobierz l.....w - @megson91: 
co do naszych cen to faktycznie kiepsko..
ta klatka special e...
źródło: comment_AbDTn9OqDte1XpZVVxcBn1Ez7XA0OiNN.jpg
Ponizej 290g wylaza xd


@megson91:

To trzeba brac american blue;p Wielkie skubance rosna. Mojego Pana to weterynarz dwa razy wazyl bo nie wierzyl, ze jest taki duzy xD Generalnie z samiczkami to jest luzny pomysl, myslalem, po prostu zeby zalatwic moim kastrata chociaz namiastke milosci ;p
@lupaczkokosow: ile masz ogonów xd kastraci babą sie w ogole nie zainteresują. Ja mam mieszane stado i tylko #!$%@?ą facetów jak mają rujkę, bo zaczepiają i każą się ruchać, a oni mają w nosie :p mam 3 american blue i 2 z nich wylaza xD i 1 russian blue spotted, ktora tez wylazi xD