Wpis z mikrobloga

@megson91: Konkurs na fejsie na Forum Alloszczur (czy jakoś tak) jest, widziałaś?
A tak poza tym, jak można mieć 13 szczurów?! Odróżniasz je? I skąd masz czas, żeby się każdym zająć?
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: wiem, wiem dlatego specjalnie zrobiłam zdjęcia :P Tylko nie wiem jeszcze do jakich 2 kategorii się zgłosić :P
Ja nie wiem jak bym mogła żyć bez 13 szczurów :) Co 2 dzień sprzątanie klatki - 20 min, codziennie wieczorem kilkugodzinne wybiegi w pokoju pod naszym nadzorem, mizianie i tarmoszenie jak do nas podbiegają co chwilę, w międzyczasie robisz to co typowy Kowalski. A radocha posiadania tych małych frędzli jest
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Twoj szczur ma szczurzego kolegę? Pamiętaj o tym, że szczury są stadne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jestem wolontariuszem w fundacji Viva! Gryzonie i mogę pomóc Ci w adopcji ((oo))
  • Odpowiedz
@megson91: Miałam kiedyś dziewczynę. Dokupiłam jej koleżankę, ale wciąż się gryzły. Może to przez różnicę wieku. A co do teraz. Tak, mam jednego. Przeglądam oferty z mego miasta, i nie tylko, ale jakoś nikt nie oddaje/sprzedaje szczura w wieku zbliżonym do mojego szczura.
  • Odpowiedz
@megson91: A z samą adopcją nie powinnam mieć problemu, skoro wychowałam, wspólnie z biologiczną matką, zdrową ósemkę maluchów. :) Szofar jest właśnie jednym z nich. Zostawiłam trójkę, ale mama się nie zgodziła i tamtą dwójkę odniosła do sklepu...
  • Odpowiedz
  • 0
@riketsja: to pewnie na szczurach, albo szczurdolnietych, bo tam na grupach wstawialam :) na fejsie mam caly album, ale to musialabym zmienic ustawienia na publiczne (^▽^)
  • Odpowiedz
20cm wyzsza, reszta wymiarow taka sama. Genaralnie wyglada super tak klatka. moze sie pokusze.
Rzogladam sie jeszcze za furetem xl, Przegapilem, kurde jak znajoma sprzedawala swojego za 2stowki;/
  • Odpowiedz
  • 0
@lupaczkokosow: nie polecam i ludzie przerzucający się z fureta xl na perfecta powiedza to samo :p to jest niewymiarowy sześcian trudny w meblowaniu i sprzątaniu, problemy są z kwadratową kuwetą, którą trzeba wynieśc do lazienki :p perfecta myjesz na środku pokoju karcherem, miód malina...
  • Odpowiedz