Wpis z mikrobloga

pół profesjonalnie ;) to moja pasja, w zawodach nie startuje


@Abovd: "pół profesjonalnie" ale w zawodach nie startujesz? ;) fajna fura, dobrych lotów życzę :)
  • Odpowiedz
@NaxZST: dziękuję bardzo :)
@TerminatorZamiastSercaKalkulator: testy wyszło zgodnie z założeniami, zmiana amora to był strzał w 10! Dawno tak świetnie się nie bawiłem, pewnie jeszcze trochę czasu będę się przyzwyczajał do tej zmiany, ale zmiana na wielki plus.
@peradon: w połowie profesjonalnie, bo od profesjonalnego zawodnika różnię się tylko tym, że nie startuje w zawodach. A tak to trenuje podobnie jak oni, jeżdżę już parę sezonów,
  • Odpowiedz
@Abovd: spoko, jeśli trenujesz na siłce, jeździsz szosę, latasz co weekend w bikeparkach, może nawet masz trenera ale ciekawi mnie to, że przy takiej pracy nie startujesz w zawodach sprawdzając to, nad czym pracujesz :) no ale co kto lubi :) może jednak kiedyś sie przełamiesz i zobaczę Twój rower na jakichś zawodach:)
  • Odpowiedz
  • 0
@peradon: trenuje głownie po to by mieć formę, sile na to by nie robic przerw podczas zjazdu, by dobrze sie bawić na trasie kręcąc whipy, po to by zmniejszyć zagrożenie kontuzji, wypadku.
Mam stała ekipę z która latam w gory, robimy to co kochamy, nie wywyższymy sie miedzy sobą i takie cos nam odpowiada.
Jakbym miał wybór jechać gdzies na zawody a do ulubionego bikeparku, to wybrałbym ta druga opcje.
  • Odpowiedz