Wpis z mikrobloga

@Lukas77986: żartuję, nie denerwuj się. Ja miałem na tyle pecha że właśnie tydzień przed moja kolejką gościa zamknęli. Trafiłem do jego /ucznia, asystenta/ Pawlaka.
Pamiętam jak zryty siedziałem że Adamczak nie będzie mnie kroił.
Ale wszystko ładnie się ułożyło:)
@wuja_mirek: @Lukas77986: @wojtouchy: @szimply: Sorry Mirki. Myślałem, że temat dotyczy osoby jednej na milion. Nie sądziłem, że znajdzie się kilka osób które zmagały się z tą wadą. Przynajmniej mamy informacje z pierwszej ręki jak to wygląda.
Małe sprostowanie - to schorzenie nie wywołuje u mnie śmiechu, żadna choroba nie jest śmieszna.
@sspiderr: tag heheszki? Mimio wszystko jest to dość częsta wada, może nie aż tak zaawansowana jak na obrazku, ale sądze ze mniejszą (o ktorej sami nie wiedza) ma tu sporo mirków. Jest jeszcze inna, klata wypukła, jak jest mała to nawet dobrze wygląda, gorzej jak jest niesymetryczna... dużo gadania...

Filmik podesłałem. Łatwo to naprawić...
@wojtouchy: Pozdro też to mam :), miałem mieć operacje, ale dzień przed badania krwi mi źle wyszły, lekarz powiedział, że woli nie ryzykować. Załatwił mi praktycznie bez kolejki miejsce u hematologa, ale przez te wszystkie operacje przestałem chcieć tego. Już byłem przygotowany psychicznie a tu taki klops.
@sspiderr: szczerze to sam sie usmiechnalem jak to zobaczylem w goracych z tagiem #suchoklates , bez spiny zostaw, chociaż zawsze uważałem że (delikatnie mówiąc) jest to nieprzyjemny widok, wiec troche szpeci dzisiaj gorące, ale może komuś na mirko sie "przydamy"
@sspiderr: Szczerze Wam powiem że to co piszecie to #!$%@? prawa xDD Sam mam ten defekt, (ale o #!$%@?łke mniejszy) i nie jest to wada owszem jest wrodzona, ale często wcześnie wykryta (do okresu dojrzewania) jest spokojnie do skorygowania. Ale musi być wykryta, a mało kto robi sobie zdjęcie klaty do tego 12 roku życia. Najczęściej ten defekt pogłębia się kiedy to intensywnie rośniemy - chrząstki najczęściej niewyrabiają i nie mają
@szimply: a nie przejmuj się, ja też to mam tylko że do przodu niedużo a nie wklęsłą no i muszę przyznać że dość bardzo ogranicza mi to kontakt z różowymi gdyż jak przychodzi co do czego to dziwne reakcje są różowych. Ogólnie niepolecam 2/10