Wpis z mikrobloga

Przepraszam za te beznadziejne typy które rzuciłem ostatnio, nie mam nic na swoją obronę, najwyraźniej szczęście mnie opuściło tego dnia. Zapraszam za to mimo wszystko do czytania moich analiz i podejmowania własnych decyzji na ich podstawie.

Envy vs Fnatic:
Można by powiedzieć, że jest to mecz na którym najłatwiej dzisiaj stracić skiny. Fnatic i Envy mimo różnych rezultatów w przeciągu ostatnich dni pozostają dwoma najlepszymi teamami CSGO. Jest to bardzo ważny mecz dla Envy, potrzebują go aby nie spaść z 4tego miejsca i przejść dalej. Ponadto Envy jest home-teamem i to oni wybrali właśnie inferno co może świadczyć o tym że czują się na nim pewnie. Jednakże jeśli mnie pamięć nie myli Fnatic ma najwięcej rozegranych meczy na inferno ze wszystkich teamów. Zapowiada się świetna gra do oglądania ale niekoniecznie stawiania. Polecam skip, natomiast osobiście zostawiam small-medium bet na Envy.

Titan vs LGB:
Mapą jest cache i to jest tutaj najważniejsze, ponieważ starym London Conspiracy a nowym LGB nigdy za dobrze na niej nie szło. Nie mam pojęcia co się dzieje z Titanami, albo jaka siła wstąpiła w G2, aby pokonać Kennego i spółkę na dd2. Gdyby nie wczorajszy mecz byłbym 100% pewny zwycięzcy, jednakże w obecnej sytuacji odradzam duże stawki. Medium bet na Titan.

VP vs G2:
Można by to nazwać rywalizacją dwóch braci, starszego którym jest VP i młodszego G2 (dawniej ESC). Ich pojedynki bardzo często kończyły się w przewidywalny sposób - zwycięstwem VP. Jednak młodszy brat wczoraj pokazał pazur, wygrywając z francuzami na dd2, jednej z nielubianych przez VP map i chyba najczęściej też przez nich banowaną. Mam nadzieję że @ganek mnie nie zawiedzie i przygotował chłopaków bo tym razem stawiam na nich. Small-medium bet na G2.

Na'Vi vs VP:
Mirage. Najlepsza mapa zarówno Na'Vi jak i VP. Oddsy lounge'a zdecydowanie nie oddają tego jak bliski będzie ten mecz. Prawdopodobnie wynika to z tego, że VP pokonało wczoraj Fnatic właśnie na mirage'u 16-14. Jeśli moje przewidywania się sprawdzą i VP przegra z G2 to mimo wszystko polecałbym stawianie na nich (no chyba że zostaną kompletnie zniszczeni np. 16-3). Natomiast jeśli wygrają to pozostałbym przy Na'Vi. Dlaczego właśnie tak? Otóż jest to 50/50 mecz, nie jesteśmy w stanie w żaden sposób zwiększyć szans na wygraną, dlatego warto zwiększyć ewentualny zysk jeśli ktoś naprawdę chce stawiać ten mecz. W obu przypadkach co najwyżej small-medium bet.

Co do meczu LGB z NiP - dam znać po tym jak zagrają z Titanami, chcę zobaczyć jak radzą sobie na cache'u.

#stawiajzzyciorysem #csgobets
  • 3
  • Odpowiedz
@bartiez: weź pod uwagę to że Envy w statystykach jest nowym teamemi, a poprzednio byli LDLC (zależy też na jakiej stronie patrzysz). No i Fnatic tak jak już pisałem mają największą ilość meczy na inferno (niekoniecznie największy % zwycięstw). Mimo wszystko uważam, że Envy powinno to wygrać.
  • Odpowiedz