Wpis z mikrobloga

55-1=54
Maelstorm | 200% | L | Bastion | Anabel

Mapka przewijała się przez tag już kilkunastokrotnie, ale nie ujmuje jej to nic z grywalności, szybki rozwój komputera, zaskakująco duże armie przeciwnika, chore wręcz statystyki bohaterów.
Anabel zebrała Idealny zestaw artefaktów, dla mnie lepszego nie ma. Umiejętności również są praktycznie idealne, jedynie artylerię można zamienić na taktykę, ale przy takich walkach gdzie zawsze mamy pierwsze uderzenie oraz kajdany jej znaczenie spada. Balista zadawała bardzo przyjemne obrażenia :)
Zebrałem Legionistę, żródło maga, łuk strzelca, dwie zbroje przeklętego, eliksir życia, miasto dobrobytu oraz miecz anielskiego sojuszu, przy czym każdy złożyłem :)
#tysiacmaph3
Pobierz sbcs - 55-1=54
Maelstorm | 200% | L | Bastion | Anabel 

Mapka przewijała się prze...
źródło: comment_jBcPS3STLbLzY02rWHpel5RLQVd5HK7Y.jpg
  • 18
@sbcs: jakim cudem!? Ja głównego zamku nie oddałam ani razu. No, ale ja gram na 130% od kiedy mam hotę, więc nawet nie będę porównywać mojej rozgrywki do Twojego 200%. Weź nagrywaj jakieś ciekawe walki, chętnie się podszkolę :)
@Maupolina: e, to tylko trochę mniej surowców, od 130 do 200 już krótka droga :P
Nagrywać cokolwiek? Nic w życiu nie żenuje mnie bardziej niż głos słyszany na nagraniu, nie ma możliwości :D