Wpis z mikrobloga

Kiedy myślę, że #multimedia nie może już być gorszą firmą, oni postanawiają mnie zadziwić.

TL;DR


Rodzice podpisywali nową umowę,a ich wybór niestety padł na monopolistę i jedynego dostawcę. W przeciwieństwie do mnie nie obawiali się niczego, bo internet i telewizję z tego źródła mieli od kilkunastu lat.

Krok pierwszy, czyli wizyta w salonie/punkcie obsługi/cholera wie czym. Pani rzuciła takimi ofertami, że można było popłakać się ze śmiechu. Powiedziałem ojcu, że na stronie www Multimediów są dużo lepsze propozycje, więc niech się na nie powoła. Ponowna wizyta... i dowiadujemy się, że te oferty w sumie nie obowiązują (!!!). Udało się za to wynegocjować z panią inną, całkiem korzystną opcję. Super, ojciec wziął, instalator umówiony. Ten, niestety, nie pojawił się w umówionym terminie. Zadzwonił za to telefon, że przygotowana dla nas oferta jest nieprawidłowa, więc jej nie zainstalują. W skrócie: pracownik zaoferował coś, czego nie miał prawa zaoferować. W ramach przeprosin rzucili zniżkę na jedną ze standardowych opcji, co w sumie też tak źle nie wyglądało.

Krok drugi, czyli instalacja. Majster pracuje, a ojciec czyta umowę (mającą milion stron, a jakże). Nigdzie nie pada w zasadzie ani jedna kwota, nie ma słowa o żadnej zniżce. Poproszony o pomoc instalator również nie był w stanie pomóc, ale ŻĄDAŁ podpisu, "bo on musi iść i jemu się spieszy". Ojciec przytomnie odmówił i zaczął dzwonić na infolinię, bo przecież w ciemno niczego nie będzie podpisywał. Tam (po dłuuuugich próbach wyjaśnienia sprawy) okazało się, że o żadnej zniżce nikt niczego nie słyszał. W końcu, po kontakcie z "szefem szefa szefa", jednak udało się potwierdzić przyznany rabat, więc umowa została podpisana.

Morał jest taki, że jeśli przy każdej p------e chcecie sprawdzać czy czasem ktoś Was nie próbuje wyrżnąć w zad, Multimedia jest firmą wręcz stworzoną dla Was.

Aha, łącze internetowe zacznie działać dopiero od pierwszego dnia następnego miesiąca, "bo oni takie limity mają, a poza tym płaci się za pełne miesiące, a nie ich fragmenty". xD

#multimedia #multimediapolska #multimediacwel #gorzkiezale
rss - Kiedy myślę, że #multimedia nie może już być gorszą firmą, oni postanawiają mni...

źródło: comment_22HA9ybb6fXN90z6KShIwOasYDnxgjsh.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NikczemnyF: i dokładnie tak samo było w tej sytuacji. Gdyby tylko była szansa to rodzice też by uciekli od tej firmy. :/ Na moim osiedlu MM też była na początku monopolistą, ale po pojawieniu się UPC praktycznie wszyscy przeszli do konkurencji.
  • Odpowiedz
@rss: jakbym się zapytał rodziców to pewnie by się coś znalazło ale akurat ja nie uczestniczę w tym co tam sobie ustalają bo moja mama z reguły zwraca uwagę na różne drobnostki i niedociągnięcia.

Ogólnie wiem, że też coś tam negocjowali bo z tego co pamiętam mają w dość korzystnej cenie pakiety sportowe itp.
  • Odpowiedz