Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego #rozowepaski wybierają "niegrzecznych" gości.
Zasięgnąłem języka i okazuje się że jest to atawizm polegający na nieświadomym wybieraniu osobników którzy zapewnią byt i bezpieczeństwo.

Ok, rozumiem, ale jest to zachowanie występujące u przodków cywilizacyjnych, które powinno być wytępione najdalej po średniowieczu.
Jakoś nie widzę kobiet piorących ciuchy uderzając nimi o kamienie nad rzeką.
Świat się zmienia i pewność i bezpieczeństwo materialne stoi po stronie tych "porządnych" i to od kilku setek lat !

Nie piszę tego z pozycji zazdrośnika i #stuleja czy #przegryw.
Z czystej ciekawości zgłębiam #kobiecalogika

Kiedyś mężczyźni wybierali żony po posagu. Potrafiliśmy jednak się dostosować i teraz liczą się już tylko przyległości :-)

#rozowepaski ogarnijcie się !
Afropolon - Zawsze zastanawiało mnie dlaczego #rozowepaski wybierają "niegrzecznych" ...

źródło: comment_ulQl1oJ4rmc8I38oarrqY7GZZy65QYOS.jpg

Pobierz
  • 6
@Afropolon: nic nowego, od zawsze tak było i będzie, facet ma "upolowac zwierzyne" badź w dzisiejszych czasach otrzymywać dobrą pensję i dać byt stadu (czytaj rodzinie). Przy dzisiejszym upadku męskości kiedy to kobiety otaczane są przez cipy, a nie facetów to taki silny i niegrzeczny facet spełnia ich pierwotne oczekiwania. No co to kurde jest, że facet nie umie wbić gwoździa lub podłączyć barerii w umywalce. Sorry ale to na własne
@garniturowiec: Ja się zgadzam z tobą !! jak najbardziej, obecne zniewieściałe c*** to zmora naszych czasów.
Nie wyobrażam sobie nie mieć wiertarki, albo wręcz pożyczyć jakieś narzędzie. Nie mieści mnie się we łbie że "zatrudniam" kogoś do powieszenia zdjęcia, malowania, czy podstawowych "męskich zajęć" . Uważam za to że posiadanie spawarki pomimo braku perspektywy spawania w ciągu najbliższych 7 lat to wspaniały pomysł.

Bardziej rozchodzi się o to dlaczego tym "modelowym