Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirkówny!
Stuknął mi dziś 30lvl i cykam się tych kolejnych 30, co nadchodzą, bo to w nich trzeba się będzie urządzić do końca.
Czuję się zmęczony, choć niczego nie dokonałem. Parę nieudanych zwiazków, kilnanaście posad, zajęć i miejsc, w których się nie odnalazłem. Nie udało mi się znaleźć pasji, ani sposobu na zarobienie piniendzy, które by mnie zadowalały. Nadal wynajmuję mieszkania, przenoszę się z miejsca na miejsce i wykonuję gównozawody.
Dajcie kilka plusów na odwagę i pocieszenie, tak ze 3.

zadig6 - Mirki i Mirkówny! 
Stuknął mi dziś 30lvl i cykam się tych kolejnych 30, co ...
  • 24
  • Odpowiedz
@zadig6: 23 lvl here. Mam nadzieję, że do mojej trzydziechy trochę się zmieni i zacznę robić w pełni to do lubię. 3maj się i powodzenia. Life is beautiful and

  • Odpowiedz
@zadig6: Zawsze się ten okres przekłada na później. Ja myślę, że w wieku 30 lat to będzie to i tamto, ale już wiem, że nic z tego :P to daje sobie czas na później ;D Jednak nigdy nie jest za późno, by wszystko zmienić i trzeba cały czas poszukiwać to co chce się robić :D nikt nie przeżyje twojego życia za ciebie, więc nie musisz żyć według jakiś przyjętych schematów.
  • Odpowiedz
@chwila: no wiem to, ale dzięki
@tomaszk-poz: mam też znaleźć sobie hobby i wyjść do ludzi?
@neib1: to wcale nie tak dużo jak Ci się wydaje Cumplu, kiedy jest się młodym, czas szybko leci:D planuj trumnę, ew. możemy się zrzucić na dwuosobową
  • Odpowiedz
@zadig6: Bo to jest tak. Do trzydziestki wierzysz, że świat stoi przed tobą otworem; po trzydziestce, wiesz dokładnie o który otwór chodzi. Uszy do góry!
  • Odpowiedz