Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dotarła do mnie pierwsza z paczek z wish (po ostatniej akcji z kuponami) a w niej transmiter FM do auta. Otwieram paczkę, wyciągam transmiter i lekki szok. Przyciski latają, szybka od LCD oddzielnie :) takie małe DIY, pilot rozklejony. Sprawdziłem czy działa - tutaj bez zastrzeżeń. Ale postanowiłem napisać do Wish maila, że trochę słabo to wygląda, a co oni na to? full refund ( ͜͡ʖ ͡€) cebula motzno!

#wish i trochę #pokazzakupy
cebulion - Dzisiaj dotarła do mnie pierwsza z paczek z wish (po ostatniej akcji z kup...

źródło: comment_2ait30ptgW9QUzZSE14PgZ7gyHVi4Ds6.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@cebulion: ja napisalem do supportu zeby przekerowali pytanie do sprzedawcy bo chce sie dowiedziec jak obsluzyc odbiornik dvb-t bo program zacina przy probie wyszukania stacji. oczywiscie full refund z miejsca wlepili. zadalem znowu pytanie takie samo z dopiskiem wielkimi literami ze nie potrzebowalem refundu tylko zeby sprzedawca mi odpowiedzial, to pracownik wisha przeprosil i powiedzial ze na pieniadze musze czekac kilka dni az wroca na karte
podobna sytuacja z innymi przedmiotami
  • Odpowiedz
@Vegio extra podejście mają :) żeby nasze sklepy tak podchodziły do klientów (przykład z dzisiaj: po telefonie do sklepu, w którym kupiłem(przez sieć) 2 tyg temu buty dowiedziałem się, że oddadzą mi kasę bo nie mają towaru :) a 2 tyg zwodzili, że zaraz, za chwile, już w drodze itp)
  • Odpowiedz
@qwed: na pewno jakość jest gorsza, ale mi to aż tak bardzo nie przeszkadza. Dla mnie jest to rozwiązanie tymczasowe - planuje wymienić w aucie radio na model z MP3, a dwa, że transmiter mam za darmo ;) także nie narzekam
  • Odpowiedz
Tak, tylko niepołamanego;)
Do tego jest pilot, z którego można zmieniać foldery i ustawienia, ale działał tak słabo, że już zaginął.
  • Odpowiedz