Wpis z mikrobloga

@K_R_S: hahah znam gościa pracowałm kiedyś w pierogarni krzywe koło on nie gra tylko udaje mówił ze zarabia dziennie do 300 zł xD czasami wpadał na pierogi do nas do knajpy wiem ze przez pewien czas wpiepszył się w jakieś mocne dragi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mysiapatrysia: taka teze postawilem: w kolko gra marsz turecki. ale brzmi to tak nieprofesjonalnie i pojawiaja sie bledy ze az trudno uwierzyć zeby komus przyszlo do glowy nagrac takie cos.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@parampadam: ^^ on to zakrawa na symbol miasta, bo może nie jest sztuka wysokich lotow, ale jest oryginalna i nie irytuje tak jak gość wyzej.
  • Odpowiedz
@K_R_S: @mysiapatrysia: no ale coby nie mówić, gość ma fajny klawisz + siedzi tam w tak niskich temperaturach że ja ledwo żyłem czekając na autobus. Wtedy właśnie rzuciłem mu kilka złociszy na zasadzie solidarności klawiszowców - niech ma ode mnie na baterie. :D
  • Odpowiedz
@K_R_S: oo kojarzę typa i jego udawanie. ale bardziej irytuje mnie kuc z gitarą, który obstawia wyjście na pl. bankowy i wyje tak strasznie, że aż chciałoby się wrzucić mu kilka złotych byle tylko przestał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Siema to ja gram a jesli chodzi o to co tu piszecie to sprawy wygladaja tak:

-gram naprawde (gram od 7 roku zycia) kiedys mialem malo utworow bo zwyczajnie bylem leniwy i nie chcialo mi sie uczyc nowych teraz juz mam znacznie wiecej bo sie wziolem do roboty i ciagle dodaje nowe (jak ktos nie wierzy ze gram naprawde to moze przyjsc i dam mu zagrac to sie sam przekona)

-jesli chodzi o zarobki to zachowam "tajemnice zawodowa" :P

natomiast
  • Odpowiedz