Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jest tutaj jakiś właściciel #alfaromeo 166 ? Bardzo nachodzi mnie na zakup takiej furki, idealnie w 2.4 JTD, ewentualnie 2.0 V6 to by się zagazowało, żeby nie pójść z torbami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napiszcie, czy faktycznie zawieszenie tak nietrwałe jak wszyscy piszą i drogie w wymianie i jak ogólnie wam się jeździ tym samochodem, im więcej napiszecie tym lepiej :)
#alfaholicy #samochody #pytanie #alfaboners
  • 4
@Longan: 166 nie miałem ale odnośnie trwałości i cen zawieszenia mogę się wypowiedzieć, bo do 156 praktycznie to samo. Cena za przód wysokiej jakości to ok. 1200zł, więc bez tragedii. Trwałość? Zależy gdzie się jeździ. Nie jest pancerne, ale świetne w prowadzeniu. Na pewno z torbami nie pójdziesz jeśli będziesz dbał o auto (i nie kupisz zajechanego egzemplarza). Zajrzyj na forum.alfaholicy.org, sporo cennej wiedzy ;)
@Czipsu: @Longan: Z tym, że #januszebiznesiu kupią za 600zl komplet i jest hurr durr alfy takie #!$%@?, a zawieszenie takie drogie i nietrwałe. Stąd sie biorą te całe opinie na temat zawieszeń w autach, porządny zestaw za odpowiednie pieniądze będzie wytrzymały i bezobsługowy.
@Longan: W przypadku zawieszenia do alfy nie warto oszczędzać, bo zamiast zaoszczędzić wydamy jeszcze więcej, TRW jest według mnie najlepsze, bo jest najtrwalsze. Z tego co się orientuję to ceny wahaczy do alfy są zbliżone do innych marek. Zgadzam się z @Kejran no ale to już taka ludzka mentalność jest. TRW oryginalne (bo można też trafić na podróbki) wytrzymają spokojnie te 50-60 tyś km, no ale zależy też jak kto jeździ,