Wpis z mikrobloga

@Pucha12: to do mnie trafia.
@oaml: @Pucha12: nie zawsze jest to ważne. Tzn. gracze zachowują się tak jakby ubicie jednego drona z gazu było bardziej wartościowe od ubicia dwóch dronów z minerałów... na samym początku gry. na pewno mają rację (to oni są pro, nie ja) ale moje odczucia są odwrotne bo mineralnego można szybko wrzucić do gazu.
@qtsms: można ale i tak tracisz kilka sekund na wydobyciu, a nie będziesz ich tam wysyłał dopóki armia nie podejdzie bo je też stracisz, a na takim poziomie takie szczegóły są istotne zablokowany gaz na kilka sekund to np 10sek późniejszy phoenix
@qtsms: Odciągnięcie robotników od gazu nawet na czas harasu ma ogromne znaczenie, może choćby spowodować opóźnienie wykonania kontry na haras. Minsy wybiera i tak dużo robotników i różnica w czasie wydobycia jest procentowo mniejsza. Do tego w ferworze walki przeciwnik może nawet przez pomyłkę nie dosłać odpowiedniej liczby robotników spowrotem do gazu, a nawet różnica jednego robola w gazie ma ogromne znaczenie, zwłaszcza jeśli trwa to więcej niż minutę, a tak
@glosnik: Gracze grają na ogół na przewidziane strategie, na pro lvlu postawienie w ciemno we wczesnej fazie gry czegoś za 100 minsów, co w dodatku odciąga robotnika od zbierania (kolejne minerały) może Ci przegrać grę.