Wpis z mikrobloga

@pizzahontas: rzadko kiedy cokolwiek mi się śni, a jeśli już to jest to wizja gorszego rozwoju moich obecnych problemów. Znajoma powiedziała mi, że świadczy to o niskim poziomie inteligencji :(
  • Odpowiedz
@pizzahontas: Jak idę spać wypoczęty to mam sny. Po prostu nie chce mi się spać, jeszcze nie mogę zasnąć albo jak idę spać późno i później śpię kilkanaście godzin. Budzę się kilka razy i dalej idę spać wtedy mam sny. Jak śpię krótko to budzę się zmęczony i żadnego snu nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@pizzahontas: Też przez długi czas nie pamiętałem swoich snów, w sumie odkąd na studia poszedłem - tryb życia inny, mniej snu, gorsza jego jakość. Ale sotatnio zauważyłem, że jeśli przebudzę się na jakieś 2h przed budzikiem, a później zasnę - to te ostatnie 2h z reguły jest pełne snów, które budzik przerywa - ale je pamiętam.
  • Odpowiedz
@pizzahontas: właśnie też kiedyś tyle spałem i wtedy nigdy nie miałem snu, teraz idę spać o 4 i wstaje o 16 to przykładowo o 10, 13, 14 się obudzę na chwilę, spać mi się nie chce, ale bez problemu zasypiam i mam sny
  • Odpowiedz