Wpis z mikrobloga

Mirki, mały update z mojej strony. Dogadałem się z pracodawcą, od kwietnia jestem wolnym człowiekiem, mam wolną rękę i dlatego też #emigracja do #uk . Pracuję obecnie w automotive (kontrola jakości, rok doświadczenia, wcześniej 7 lat na produkcji).

Jeżeli ktoś ma jakiś pokój do wynajęcia na kwiecień do miasta, w którym nietrudno o pracę to chętnie rozważę. W tej sprawie proszę o pw. Ja lvl 27, mocne 7/10, bez nałogów, nie robię inb itp.

Jeżeli jest jakiś chętny i nie robiący inb towarzysz podróży, to chętnie przygarnę. Widzę 2 możliwości, albo samolot - najbliższe duże miasto, blisko miejsca docelowego, albo samochód - z innym mirkiem/śmieszkiem, możemy jechać moim, oszczędnym dieslem ;)

Czy dobrym pomysłem będzie, jeżeli poproszę mojego obecnego pracodawcę o wypisanie referencji? Czy w ogóle referencje wypisane w naszym kraju są respektowane?
  • 9
@NieznanyAleAmbitny: Niekoniecznie, ale postanowiłem spróbować, raz, że chcę nauczyć się lepiej języka a dwa, żeby poznać coś nowego, oderwać się od rodziców, z którymi całe życie mieszkam. Obecnie nie mam źle - mam co jeść, gdzie spać, zarabiam bardzo przeciętnie i myślę, że czas na zmiany. Chciałbym kiedyś zamieszkać w Australii, ale z moimi obecnymi umiejętnościami raczej nie jestem w żaden sposób wartościowym potencjalnym pracownikiem i zamierzam to zmienić.