Wpis z mikrobloga

Mirky polećcie mi jakieś dobre #gry typu #rts w klimacie fantasy lub średniowiecze.. ogólnie nie jestem fanem gatunku, ale tak mnie naszło, że pograłbym w coś tak dla przyjemności.. ostatnią tego typu grą w którą grałem (parę ładnych lat temu) był "władca pierścieni: bitwa o śródziemie" i od tego czasu nic..
bardzo mi zależy, żeby jednostki zdobywały doświadczenie, dużo opcji rozwoju i map nie robiło się w kilkanaście minut..

coś, ktoś?
  • 5
@Emill:

- Warlords Battlecry 3 (16 różnych ras, jednostki zdobywają doświadczenie, co więcej tworzysz bohatera który będzie się rozwijał, zdobywał eq i poziomy, a którym będziesz mógł po ukończeniu potyczki grać w innych potyczkach albo kampanii, polecam.)
- Metal Fatigue (sci fi, roboty, mechy). Co prawda nie zdobywają doświadczenia ale po zniszczeniu np wrogiego mecha, możesz pozbierać części jakie wypadną i dać wrogie technologie swoim mechom. Po za tym odkrywasz w
@repiv: w tzara też dużo grałem :) właśnie szukam takiego rtsa gdzie mogę sobie zrobić drużynę koksów i wyprowadzać je poza mury na "wycieczki" na wrogie tereny - i tutaj LOTR i Tzar sprawdzały się idealnie :)

Warlords Battlecry 3, Dragonshard


@Czarnykwadrat: dzięki, sprawdzę - szczególnie tego pierwszego.