Wpis z mikrobloga

@UltimateCraving: Działa ale odradzam, no chyba że jest się w bardzo, bardzo złej sytuacji finansowej.
Miałem przez pewien czas gorszą sytuację, nie mogłem spłacić pożyczki w najbliższym czasie i wyszło na to że w końcu oddałem 2 razy tyle co pożyczyłem.
Ale przyznam, przydało się.
W każdym bądź razie, jak już napisałem, skorzystaj z tego jeśli masz na prawdę trudną sytuację, czyli taką w której już nie ma innej opcji.
Vivus
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Też. Bardziej bym zaufał Chwilówkom (bo są dłużej na rynku i znajomi korzystali) jeśli potrzebujesz niewielkiej kwoty. Tylko musisz pamiętać, że pożyczkę trzeba na czas spłacić inaczej niezła kara będzie naliczana.
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: No to Vivus zamieścił wyjaśnienie na dole odnośnie 0%. To mi wcale na 0% nie wygląda i zawsze jest to taki fajny chwyt marketingowy. Bym poczytał głębiej.

Tutaj wyjaśnienie:

RRSO w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków w którym Vivus Finance posiada swoje konto) lub opłata wynosi 1 zł (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Szczerze Ci powiem, że jakoś mi to śmierdzi, że przy 1400 zł nie chcą nic brać bo to "pierwsza" pożyczka.

Na pewno będzie jakaś prowizja bo na czymś muszą zarabiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opłaty za opóźnienie ostre mają. Za głupi papierowy list 15 zł i ta opłata lombardowa 4x.
  • Odpowiedz