Wpis z mikrobloga

Mirki, wciągnąłem się ostatnio dość mocno w #destiny (sory za spam tagiem). Obecnie dopiero lvl 24 i rośnie.
Pytanko, czy opłaca się kupować Dark Beyond ? Szukałem informacji na temat i wiem tylko tyle że doszedł nowy strike i raid i niby legendarny karabin, pewniak-za misje fabularne. Wywale 79 zyko w błoto czy jest coś naprawdę wartego uwagi?
  • 9
@feniks_pn: Gra mi się podoba, inaczej nie interesowałbym się dodatkiem :) Na dodatek mnie stać, sensem mojego pytania jest to, czy oprócz oczywistych rzeczy, takich jak misje fabularne itp jest coś co może przesądzić o zakupie, coś z efektem "WOW"?
@narzekacz: jak gra Ci się podoba i możesz sobie pozwolić na zakup dodatku to to zrób - warto (gra polega na grindowaniu - pochłaniacz czasu, bez dodatku nie masz dostępu do mnóstwa rzeczy i nie osiągniesz takiego poziomu jak ludzie z dodatkiem). Ale efektu WoW nie oczekuj. Może bedzie za pierwszym razem, ale w tej grze te same rzeczy robi się po tysiąc razy ;). Pieniędzy swoich dodatek warty nie jest,
@narzekacz: Najlepsze w tej grze i tak przed Tobą. Robienie Nightfalli zbieranie monet - oczekiwanie na xura w piatek zeby jakies fajne egzotyki kupic no i perełka raidy - w tym najlepszy ten z podstawki vault of glass. Polajkuj tag #tmc . Mamy na mirko klan gra około 15 osób - teraz może z 7 ale reszta wróci jak wyjdzie dodatek i czesto sobie sesje robimy w "te rajdy".
@feniks_pn: Do xura wybieram się góra za dwa tygodnie, ale do raidów raczej przez najbliższy czas nie startuje, bo nie mam z czym. Czekam na patch - podobno ma wejść na dniach matchmaking na weekly heroic, wtedy już z górki :)