Wpis z mikrobloga

niech dadzą szybciej ten rower miejski


@kocham_jeze: niech dadzom, niech dadzom. Kupiłem sobie dobry rower za swoje 3 lata temu. Dbam o ten rower dużo mnie nie kosztuje. Komfort jazdy nieporównywalnie lepszy niż to coś.

@raz_dwa_trzy: @Mazowia: inteligencją za to na tych salonach nie brylujesz... kelner?

nienawidzę tych rowerów miejskich z powodu rower...


nienawidzę niedzielnych kierowców wsiadają w auta i zapychają całe miasto już nie wspominając o robieniu z każdego chodnika parkingu dla ich śmierdzącego blaszaka .... bo musi miec 3 auta bo sąsiad ma az 2 i wszystkie muszą stać pod oknem bo nie wiadomo który rano nie odpali ....

zamiast biadolić i narzekać
@michalson18: Nie znasz mnie, a oceniasz i wyzywasz. Mam prawo jako mieszkaniec tego miasta komentować co mi się podoba i nie podoba. Jak masz problem ze sobą to może czas odwiedzić wróżkę?
@Mazowia: polecam czytanie ze zrozumieniem, 2razy pomyślenie zanim sie napisze oraz ćwiczenia na pamięć co się pisało

zacząłeś najeżdżać na innych że lewaki bo chcą rower miejski więc wytłumaczyłem tobie iż się mylisz a jako osoba która jest na tym forum mam prawo komentowania i pisania co mi sie podoba a co nie, również to czy ktoś pisze niedojrzale lub egoistycznie
@michalson18: @Mazowia: Sam planuję zakup mtb, ale nie będzie to rower na przejażdżki do miasta. Chociaż od strony ekonomicznej, jest to jedna z tych inwestycji, do których się dopłaca. Nie mam w sumie nic przeciwko temu, uważam, że rower miejski jest potrzebny, chciałem tylko sprostować o ekonomii :)
@kocham_jeze: lepiej nie czekaj na te rowery, przeszły serwis u kadrzyńskiego, ja osobiście bez kasku, zbroi i ochraniaczy na niego nie wsiądę. Zresztą, nawet nie zamierzałem, ale nie zdziwię się jak po tygodniu połowa znowu wróci na serwis.
@kocham_jeze: #!$%@?ć go. Akurat on wygrał przetarg serwisowania tych rowerów, ale jedynym powodem dla którego został wybrany, to fakt że jego sklep mieści się w tym samym budynku w którym przechowywane są rowery. Swego czasu kadrzyna wrzucał, tzn jego pracownik, na fb zdjęcia z tymi rowerami. Nie wiem czemu już ich nie ma, ale sprawdzone info, rowery miejskie były tam serwisowane przez kadrzyne, i na pewno to #!$%@? :D