Wpis z mikrobloga

Mam wenę więc postanowiłem, że jeszcze dziś naskrobie pierwszy wpis pod tytułem


Zacznę może od samego początku. Pewnego dnia obudziłem się rano i zobaczyłem wpis Radka, o ten: http://www.wykop.pl/wpis/10507490/sa-tu-jacys-fani-forda-mustanga-%CA%96-jestem-wlascici/
przeczytałem i scrollowałem dalej... Stwierdziłem, że znowu jakieś #rozdajo z inicjatywy jakiegoś janusza biznesu... Pewnie jakiś atencjusz chce sobie nałapać plusów... w dodatku zielonka... Jednak po pewnym czasie zaczęła się gonitwa myśli...

A co jeśli to nie fejk? może warto poświęcić kilka minut na napisanie jakiegoś komentarza? nic nie tracisz a możesz zyskać! Przecież od zawsze marzyłeś o mustangu, zawsze chciałeś przemierzyć Amerykę prowadząc rasowego amerykańskiego muscle cara!

Nie zastanawiając się, leżąc jeszcze w łóżku zacząłem pisać... jednak w pewnym momencie pojawiła się myśl... to się błysk nazywa


— Jacek Walkiewicz / psycholog
#wycuczy

i wpadłem na genialny pomysł by przerobić wszystkim znaną pastę o fanatyku wędkarstwa... co zajęło mi mniej więcej 10 minut i nie zastanawiając się kliknąłem wyślij nawet jej nie czytając :)
http://www.wykop.pl/wpis/10507490/#comment-30379626


Zapomniając o sprawie skupiłem się na rzeczach dnia codzienego. Jednak odchodząc od komputera byłem dziwnie spokojny o to, że ta pasta się spodoba i będzie miała "wzięcie". To ta pieprzona pewność siebie...

Jakie było moje zdziwienie gdy za kilka dni dostałem powiadomienie o tym, że to właśnie moja pasta zwyciężyła... ekscytacja nieziemska ale cały czas w głowie myśl #fejk ...

Skontaktowałem się z Radkiem pisząc takiego maila:

TEMAT: słowa klucz: #mirko, nagroda, mustang, ##!$%@?

Witam cie mirku Radku. Niezwykle radosna wiadomość dotarła dzisiaj do mnie wczesnym rankiem. Chciałbym dopytać o szczegóły odbioru nagrody a przede wszystkim o ramy czasowe tego odbioru, wiekowe wymagania spełniam lvl 22 here. Pytam o to dlatego, że jestem z Krakowa i w najbliższym czasie nie planowałem wyjazdu do Poznania :)), ale jako, że żyje w myśl zasadzie "Marzenia się nie spełniają - marzenia się SPEŁNIA!" nie chciałbym przepuścić takiej okazji gdyż dawno żadnego marzenia motoryzacyjnego nie spełniłem :).
Realny termin przybycia do Poznania to między końcówką stycznia a końcówką lutego.
pozdrawiam Cię cumplu i czekam na odpowiedź
piąteczka o/ hytsz!

Kilka dni później skonkatkowała się ze mną Agnieszka, która się zajmuje całą logistyką w firmie... wymieniliśmy kilka maili a ja już zacząłem myśleć o konkretnym terminie...


Planowałem wyjazd do W-wy z racji tego, że jakiś czas wcześniej poznałem pewnego #rozowypasek przez internet (nie #mirko), który pomagał mi w nauce angielskiego, a że jest z drugiego końca Polski nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy (znajomość już trwała jakiś czas).

Znów genialny pomysł!


Zbudowałem napięcie w stylu:

mam lepszą propozycję niż wawka ale nie mogę nic powiedzieć bo Cię muszę chronić ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Gdy już wiedziałem jaki termin jest realny, zadzwoniłem do Agnieszki by klepnąć konkretną datę :). Odebrała kobieta o bardzo miłym głosie, wszystko na konkrecie, klepnięte!

Później ogarnięcie jakiegoś hostelu na 2 noce ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czekanie w napięciu na wyjazd, a do wyjazdu był około miesiąc...
Niestety jak już wszystko się urzeczywistniło nie wytrzymałem i wygadałem się paskowi dlaczego nie wawka tylko poznan... wiedziałem, że również jest fanką motoryzacji i słyszałem po głosie rzeczywistą radość a w głowie miałem:


Na tym zakończę ten wpis, który jest wstępem do już opisu wrażeń z samego odbioru nagrody :)

TL;DR


chcesz się dowiedzieć jaka była dalsza część historii? Obserwuj tag #mustangpoznan

spokojnej nocy mirki :)
wyc - Mam wenę więc postanowiłem, że jeszcze dziś naskrobie pierwszy wpis pod tytułem...

źródło: comment_EIOdloMW2GFqDUiXG8IOUzd1AsKReKDa.jpg

Pobierz
  • 6