Wpis z mikrobloga

Mirki jutro na 6 do pracy, mieszkam w łączonym domku, sąsiad coś #!$%@?... wierci, nie da się usnąć, zresztą spałem po południu, teraz popijam piwko i jestem śmieszkiem poza kontrolą.

Jutro idę pogadać o moim wypowiedzeniu, jest trochę ciapy, chęci na #emigracja motzno. 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Szukam mieszkania/współokatora w #uk Myślę, że to jest dla mnie dobry moment, żeby wyjechać i poznać coś nowego. Jeżeli ktoś szuka współlokatora/ma jakieś oferty chętnie rozpatrzę, mogę ewentualnie kogoś zabrać samochodem do UK, jak będę tam jechać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siteeng: Pracuję w kontroli jakości, branża automotive, głodowa stawka, rok doświadczenia, wcześniej 7 lat na produkcji. Po prostu rzygam wszystkim dookoła i uważam, że jeżeli tego nie zrobię teraz (lvl 27, brak długów, zobowiązań, niekarany, bez nałogów, studia skonczone) to już nie zrobię nigdy. Na początku mogę pracować gdziekolwiek, chcę szlifować język i krok po kroku iść do góry, na początku nie mam wielkich oczekiwań.
  • Odpowiedz
@oldskul: I planujesz Barnsley na dzień dzisiejszy? :)
@panjeremiasz: Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Choć faktem jest, że w UK o wiele łatwiej o pracę bez doświadczenia, no i za minimalną (zakładając, że pracujesz te 37,5h w tygodniu) da radę spokojnie się utrzymać i coś odłożyć.
  • Odpowiedz
@oldskul: Jak pracowałeś w Automotive to chyba najlepszy kierunek dla ciebie to Birmingham-Coventry i okolice ( kody pocztowe B, CV, OX). Ewentualnie Swindon , Derby albo Crewe ...całe zagłębia tej branży, z dużą ilością podwykonawców dla głownych fabryk samochodowych.
  • Odpowiedz