Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:
Panie Wałęsa daję moje słowo honoru , że niczego panu nie zazdroszczę , ani pieniędzy , ani sławy i nie opowiadaj pan bajek , że ludzie , którzy pana krytykują to zazdrośnicy i nieudacznicy , bo to bzdura.
Po drugie tak naprawdę panu współczuję , ponieważ jestem przekonany , że masz pan już prostą i krótką drogę do piekła z racji wieku - 72 lata , ale to był pana wybór . Żadna tam spowiedz , koleżeństwo z klechami panu nie pomogą .
Życzę panu 100 lat życia , niech pan dalej korzysta z uciech świata doczesnego , niech pan słucha pochwał dziennikarzyn telewizyjnych i cóż niech pan dalej daje autografy lemingom , którzy na widok pana autografu na zdjęciu dostają niemal orgazmu .
Osobiście wierzę Cenckiewiczowi , Wyszkowskiemu , Gwiazdom w 100 % . Prof czy tam dr Cenckiewicz nie jest idiotą i gdyby był pan czysty nigdy tej książki by nie napisał , bo nie jest skur...
Jeżeli chodzi o dziadka Cenckiewicza ze strony ojca , to zgadza się był on podłym UB- ekiem i Cenckiewicz sam to ujawnił . Warto dodać , że nie widział on nigdy w swoim życiu swojego dziadka , a ojciec Cenckiewicza w ogóle się nim nie interesował gdyż odszedł od jego matki .
Tyle w ramach sprostowania .
Panie Wałęsa po pana śmierci jak to bywa w historii wszyscy już na 100 % dowiedzą się prawdy o panu i nawet Cenckiewicz nie będzie potrzebny . Za 25 - 30 lat ci , którzy dziś głaszczą pana po główce będą pana opluwać tylko ,że wtedy będzie to już panu obojętne.
Proszę przestań pan pisać jakim wybawieniem był dla Polski okrągły mebel , bo się niedobrze robi i można dostać biegunki z wypocin jakie pan pisze .
Po 25 latach waszych rządów Polska to już kompletna ruina . Komuniści gdyby rządzili 1000 lat to takiej demolki by nie zrobili jak wy przez te 25 lat rządzenia .
Szanowny panie Wałęsa zainteresuj się pan jak działa służba zdrowia , ile kosztują specjalistyczne badania lekarskie , zaglądnij w zęby polskich dzieci przerażisz się pan próchnicą , gdyż rodziców tych dzieci nie stać na stomatologa .
To tylko za panem lekarze i pielęgniarki latały i pieściły pana jak pan nóżkę uszkodził . Mam nadzieję ,że doszedł pan do zdrowia .
Jakie elyty taka władza i taki rozwój kraju , a niby skąd mogły być inne elyty skoro zostały wybite . Zostało to co zostało , siedziało przy okrągłym meblu to co siedziało i jakiego dobra i miłości do Polski od tych ludzi można się było spodziewać ? .
Także żyj sobie pan długo na tym Świecie , korzystaj z uroków życia , słuchaj pochwał dziennikarzyn , opowiadaj pan bzdury na wykładach tego panu życzę .
Po ludzku naprawdę mi pana szkoda .