Wpis z mikrobloga

@jinxed: jezu, znam ten ból, z moją byłą jak mieliśmy oglądać jakiś film to tylko z lektorem bo przecież paniusia nie będzie męczyła wzroku by czytać napisy, #!$%@? mnie trafiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bercik899: Właśnie do 15 roku życia oglądałem z lektorem, byłem podludziem, przyznaję, potem zrozumiałem jak wiele tracę. Sześć lat minęło i jestem wierny napisom przez cały ten czas. Przez lektora wiele żartów traci sens, przekleństwa są badziewnie tłumaczone, przez co sytuacje również tracą sens i milion innych wad.
  • Odpowiedz
@jinxed: ja osobiście wolę napisy, ale tylko wtedy gdy koncentruję się na oglądaniu. Ale na przykład przy piwku, jak jest jakaś gadka szmatka itd. to tylko lektor.
  • Odpowiedz
@wuut: Może za kolejne 15 lat wejdziesz na następny level i zaczniesz oglądać filmy bez napisów. Zobaczysz ile traciłeś czytając kulawe napisy domorosłych lingwistów. Polecam.
  • Odpowiedz
@genzo: jestem tam i poletzam. Gimbotłumaczenia jak się zna język wychodzą zwykle masakrczynie. Acz nie zawsze, zdarzyło mi się widzieć od hataka czy innej pro grupy tłumaczącej na prawdę dobrą robotę.
  • Odpowiedz
Lektor zabija zarówno klimat filmu jak i seriali. Nie daj boże dubbing jak w Niemczech. Po #!$%@? ci aktorzy się silą swoją mową? Może od razu róbmy filmy nieme i podkładajmy lektora? Po co aktor ma się produkować? Ja oglądam z lektorem jedynie jakieś guwnofilmy typu SZYBCY I PRĘDCY albo jakieś tępe komedie czy komedie romantyczne. Tym bardziej jak ktoś ogląda kilka sezonów serialu z lektorem to jest debilem. Nawet nie zna
  • Odpowiedz
@jinxed: Niedowidzący to tez podludzie. I starsi ludzie, którzy już tak szybko nie czytają i ich to męczy. I ludzie oglądający filmy z dziećmi. I tacy, którzy lubią obejrzeć coś lekkiego podczas wykonywania obowiązków domowych, bo nie mają czasu kiedy indziej. Podludzie, powinna być przymusowa eutanazja.
  • Odpowiedz