Wpis z mikrobloga

@zmorcia: wszędzie musi być wpis, niezależnie od wydziału, bo po prostu edukacja nie ruszy :D
lol też muszę to napisać, to jakaś masakra. znalazłam jakieś prace na chomiku, chyba na tym będę się wzorować :P
@zmorcia: Na W4 można nie chodzić cały rok i mieć max deficyt, a i tak bierzesz udział w "losowaniu" odnośnie kolejki zapisów i normalnie masz do tego prawo. Ty jesteś chyba gdzie indziej to konkretnie nie pomogę. :)
@zmorcia: ja tez mam taką nadzieję :D
@fabru: po prostu z poziomu dziekanatu ustawiali Wam prawo do zapisów. jeśli nie masz wszystkich ocen w indeksie, to nie ruszy, bo nie masz spełnionego jednego z warunków do tego prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zmorcia: zależy od wykładowcy. Nam rok temu gość wpisał oceny z zimowego dopiero pod koniec marca. W10. A prawo do zapisu i tak zwykle nabija dziekanat, czy masz wszystkie oceny czy nie.

Bo system to jedno, a dziekanat to drugie.
@Theia: dziwne, bo widocznie na W2 wszystkim tak ustawiają. Edukacja ruszy i przyjmie bez problemu. Wielokrotnie było tak, że wpisy u nas były po przyznaniu zapisów.
@Spratus: własnie o to mi chodziło, że wszystkim na wydziale dają prawo (albo tam weryfikujo, czy komuś dać, nie wiem). ale na pewno W11 jest tak nieogarnięty, że bardzo niewiele zrobią ze swojej strony.