Wpis z mikrobloga

@NoSiemanko: kolego nie wprowadzaj w błąd. W filmie, który linkujesz facet opowiada dlaczego sj bardziej trzęsie - bo tym razem źle zamontował uchwyt. W innych jego filmikach wygląda to o wiele lepiej. Obie te kamery nie mają stabilizacji obrazu i obie telepią prawie identycznie.
@erykah_badu: Nie wprowadzam, pooglądaj sobie więcej recenzji i zobaczysz różnice. Z resztą mam gdzieś jeszcze sj4000 i mam też GoPro 3+ black i GoPro 4 silver, a za niedługo wezmę właśnie GoPro Hero z ciekawości. SJ4000 wypada słabo nawet w porównaniu do GoPro Hero 2, takie jest moje zdanie.
Ale gopro 3+ black i gopro 4 silver ma stabilizację cyftową, a sjcam nie ma, więc nie można ich porównywać. Dopiero hero, który nie ma stabilizacji jest partnerem do porównań dla sjcam. Techmoan w 2 miejscach mówi, że źle zamocował i dlatego telepie, dlatego to żadna referencja, a ty z premedytacją swoje. Nawet w następnej scenie ponownie ustawił je na trzęsącym się szpulowcu i dopiero tam można porównać realnie hero do sjcam