Wpis z mikrobloga

@Macnien: nie wydaje się. Dowód ? Emigracja z Polski zarówno firm jak i ludzi. Charakterystyczne dla lewobełkoty jest to że miesza pojęcia. To co nazywa państwem 'opiekuńczym' jest państwem represyjnym o jakiejkolwiek opiece nie ma mowy.
Prawda i wolny rynek Cie wyzwoli.
Pozdrawiam z wolnego świata.
@Macnien: co jest represyjnego w zasiłkach ? Nie dopingują do znalezienia pracy. Nie dają odpowiedniego wzoru zachowania w społeczeństwie.

Zakaz minaretów i kontrola imigracja ? Obstawiam że pytasz zapewne o uznawania i respektowania prawa gospodarza do dysponowania swoim domem ? Owszem uważam że jako europejka mam prawo do europejskich warunków życia bez napływu obcych w ilościach zagrażających mojej kulturze i dotychczasowemu stylowi życia.

To teraz ja zapytam.
Co jest 'opiekuńczego' w
co jest represyjnego w zasiłkach ? Nie dopingują do znalezienia pracy


@gulamin: czyli że ktoś nie może znaleźć pracy, bo państwo go represjonuje dając zasiłek? #logikarozowychpaskow

Co jest 'opiekuńczego' w tępieniu własności prywatnej i karaniu obywateli za inicjatywę gospodarczą ?

No oczywiście, może istnieć tylko albo komunizm albo anarchokapitalizm. Innego wyjścia nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kropek00: jeśli chcesz abym odpowiadała na Twoje posty to bądź uprzejmy nie prezentować swoich lewackich wywodów jako moje.

Państwo dając zasiłek demotywuje pracownika i niszczy rynek pracy zmuszając pracodawców aby bez rynkowego uzasadnienia podnosili pensje aby być konkurencyjnym dla pozornego konkurenta-zasiłkodawcy.

Po co mam isc do pracy za 120 skoro mam zasiłku 100. Pani przybije pieczątkę że sie staram o pracę i byłam.

Nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje proste
@Macnien: no faktycznie zagadka, jak oddawanie 50% dochodów (z czego większość to na Romów, nierobów, polityków, pierdzistołki, biurokratów) może utrudniać dorobienie się czegoś.

Co jest represyjnego w zasiłkach?


No żesz k*** jak można być tak głupim, powiedz proszę że masz 15 lat czy coś.
To że zasiłki nie biorą się z drzewa czy od polityków filantropów, tylko najpierw państwo zabiera 500 milionów, marnuje 300, a 200 oddaje z powrotem.
SERIO tego
Pobierz rfree - @Macnien: no faktycznie zagadka, jak oddawanie 50% dochodów (z czego większoś...
źródło: comment_hIfbxBqCkRMekc6PBoIqLZ2r3H63VSwd.jpg