Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, mam problem. Od pewnego czasu, jak próbuję robić pompki, to mnie coś ciągnie w okolicach lewego barku. Jest to o tyle dziwne, że ani mnie to na co dzień nie boli, ani przy innych ćwiczeniach (np. drążek) nie ma problemu, ale jak próbuję pompować to jest jeden wielki #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miał ktoś podobny kłopot? Jakieś pomysły o co tu może chodzić?
#mikrokoksy #kalistenika
  • 7
  • Odpowiedz
@Stunek: Mały protip. Idziesz na izbę przyjęć (we Wro np Traugutta) i mówisz, że się jakoś tam walnąłeś w lewy bark. No i boli niesamowicie, ciężko Ci ruszać itd. Zrobisz zdjęcie i jeśli jest tam coś co faktycznie jest problemem to będziesz to miał w opisie. A nawet jak nie - to od razu będziesz miał foto żeby iśc z nim do ortopedy.

  • Odpowiedz
@Stunek: Nie no, chodzi mi o posiadanie zdjęcia. To już spora baza do wykrycia problemu. A jest też jakaś szansa, że jednak coś tam zobaczą na zdjęciu.

  • Odpowiedz
@Stunek: nie jest to dziwne, po prostu któreś z mięśni barków (lub innych) możesz mieć nadwyrężony (lub inną kontuzję) i przy danym ćwiczeniu Ci to wychodzi. Naprawdę pójście do lekarza to najlepsze co możesz zrobić
  • Odpowiedz