Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie cała akcja #wprost jest wybitnie żenują, a tygodnik sięga poziomu jednej z gazet codziennych na F. Całe #durczokgate to #aferazdupy.
Z tego co mi wiadomo to molestowanie nie jest czynem ściganym z urzędu (nie mylić z gwałtem, bo ten jest ścigany).
Dokładnie tak samo wciąganie białych proszków również nie jest ścigane ani karane. Nie mógł posiadać, nie mógł sprzedawać, udostępniać, ale samo to, że sobie wciągnął jest naganne tylko w kategoriach moralnych i etycznych.

Tak czy inaczej - Durczok to swego rodzaju gwiazdka, celebryta. Nie widzę nic złego w tym, że wciągnął sobie kreskę, tak samo jak nie widzę nic złego w tekstach z lekkim podtekstem, który mógł nawet rzucić pod adresem kogoś z redakcji. To jest showbiz, nie polityka, w tej branży seks, narkotyki i zabawa to norma.

#niepopularnaopinia #polska #durczok #tvn
  • 13
@maschio94: dzisiaj rano wypowiadal sie dla tok.fm , byla impreza, na imprezie byl typ co mial jakies zaleglosci finansowe (za czysnsz?) wzgledem wlascicielki mieszkania, byl agresywny, wezwano policje, kurczak z imprezowiczami wyszli na zewnatrz, policja zwinela typa, znalezli jakis proszek bialy ale nikogo wiecej nie zwineli. sam kurczok powiedzial ze imprezy to jest jego prywatne zycie i czy byly to narkotyki czy nie nic komu do tego
@hank_moody__: Lol, a przeczytałeś co ja w ogóle napisałem?!

On nie posiadał ani fety ani koki. On był w mieszkaniu, w którym znajdowały się woreczki z nieokreśloną substancją. A nawet jeśli to narkotyki - wcale nie oznacza to, że były jego.

Każdy wykorzystuje swoją pozycję do osiągania korzyści. Mniejszych lub większych. Zastanów się :)
@hank_moody__: Żadna z nich na.policje nie poszła. Jak dotychczas to jedynie plotki redaktorów pewnej gazety, plotkarskiej gazety, która przegrywa masę spraw sądowych.
Skoro dotychczas żadna z tych molestiwanych nic o tym nie powiedziała to nie sądzę żeby Durczok choćby jedną tknął.
Nie chcę się czepiać, ale przestępstwo zgwałcenia jest ścigane w trybie wnioskowym, a nie z urzędu. #197kkwzwz12kpk


@kolasek: Ja również nie chcę się czepiać, ale obecnie wszystkie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej są ścigane z urzędu. Przed zeszłoroczną nowelizacją było tak jak piszesz.
Mea culpa. Byłem pewien, że 205 kk zostanie uchylony dopiero w tym roku, w okolicach lata, razem z większą paczką nowelizacji KK, równolegle do KPK. A tu taki psikus.