Wpis z mikrobloga

Mirki możecie mi powiedzieć co teoretycznie powinno być wliczone z cenę #prawojazdy? Jest okazja, kurs za 1000zł. Tylko teraz pytanie czy nie chcą "oskubać" klientów. W tej cenie są: badania lekarskie, teoria 30h, praktyka 30h, egzamin wew. i materiały szkoleniowe. To ma sens? Potrzeba czegoś więcej?
  • 10
@elcor: zastanów się dwa razy. Jeśli szkoła ma megapromocję na kurs, to znaczy, że zgłosi się dużo osób. Wiem z doświadczenia, że oznacza to brak czasu i zaangażowania u instruktora. Lepiej zapłacić normalnie i wybrać sprawdzoną szkołę jazdy, niż później płacić za dodatkowe godziny lub kilka razy za egzamin...
@elcor: badania lekarskie w cenie kursu za 1000zł? coś dziwne. obecnie badanie lekarskie ma stałą cenę 200zł i bierze to lekarz - zostaje więc 800zł dla szkoły...
@elcor: A ogólnie to raczej bym kierował się nie ceną, a opinią znajomych o danym OSK. Jak dla mnie istotne jest aby mieć spoko instruktora. Przykładowo mój był świetny - jazdy z nim były w fajnej atmosferze, pogadać można było, ale jak trzeba było to mnie #!$%@?ł. Ale mój kolega w innym OSK miał takiego instruktora, że podczas jazd dwa razy wyszedł z Lki...