Wpis z mikrobloga

  • 3
@labadzak: uzywam nasadki miksujacej z blendera ale zawsze mi wychodzi tak, ze wierzchnia warstwa - mocna piana, dolna - zwykle mleko. Co robie zle :(
  • Odpowiedz
@buking: ja nie wiem jak ludzie mogą pić tą czarną prawdziwą z tym czarnym gównem osiadającym na dnie, ona śmierdzi, jeszcze taką jakąś rozpuszczalną jestem w stanie zrozumieć, choć lvl 21 i kawe piłem może 2 razy, bo ktoś zrobił i głupio mi było odmówić
  • Odpowiedz
@mojwa: poszukaj poradników na YT :) Jeżeli u rodziców masz porządny ekspres ze spinerem to poćwicz z wodą z dodatkiem kropli płynu do mycia naczyń. Podobne zachowanie jak mleko wyćwiczysz ruch :)
  • Odpowiedz
@buking: Uwielbiam smak kawy, oczywiście bez żadnego mleka i cukru bo to straszne dla mnie tak niszczyć jej smak. Ale nie potrzebuje jej do życia, a nawet czuje sie przez nią bardziej zmęczony pewnie przez wypłukiwanie magnezu czy wapnia. Jak chce się pobudzić to ide biegać, ewentualnie yerba ale też duzo mi nie daje
  • Odpowiedz
@buking: kawa wypłukuje magnez, dlatego mnie zawsze po kawie bolała głowa, słaba używka nie polecam.
Jak trzeba szybkiej pobudki pije Yerba Mate - ona z kolei uzupełnia magnez więc 2 do 0 dla Yerby
  • Odpowiedz
@buking: a ja tam lubię się napić kawy z mlekiem 1-2x dziennie, głównie dla smaku, bo jako takiego efektu pobudzenia u siebie nie zauważam, może bardziej jest to kwestia psychologiczna, wmawianie sobie, więc spokojnie mogłabym normalnie funkcjonować bez kawy, ale po prostu lubię jej smak i nie widzę powodu dla którego miałabym z niej rezygnować. tak samo jak nie rozumiem potrzeby podkreślania, że NIE potrzebuje się kawy i czucia się
  • Odpowiedz
@buking: mam cumpla ktory wstaje godzine wczesniej zeby wypic kawe, pytam sie go czy nie lepiej spac przez ta godzine, mowi ze woli kawe. Ostatnio sie przyznal ze kawa juz nie dziala tak jak wczesniej i przestaje dzialac po 2h. Mimo to nadal wstaje i ja pije. -.- nie rozumim
  • Odpowiedz