Wpis z mikrobloga

Kiedyś, dawno temu (jakieś pół roku) testowałem wszystkie metody jakie znalazłem, zawsze #!$%@?. Aż pewnego razu trafiłem na metodę polegającą na teście rzeczywistości co 15min. Robiłem to przez tydzień, aż zadziałało, #!$%@?ło mnie po kilku krokach. Potem jakoś tak zapomniałem o tym ale bez żadnych starań mam teraz ld jakiś raz na miesiąc. Ostatnio nawet mi się udało polatać.

#swiadomysen #ld #chwalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Funtasyy: miej świadomy sen w sytuacji gdy spadasz, serce wali ci jak by miało klatkę piersiową rozsadzić, ciśnienie w głowie z taką intensywnością rośnie, że nie myślisz o niczym poza tymi rzeczami, nie wiesz jeszcze co się dzieje. Nastaje ciemność, nagle budzisz się cały zlany zimnym potem z ledwo wydobywajacym się krzykiem z Twoich ust. Dopiero po kilku chwilach uzmysłowisz sobie co się stało. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@arrent: Ja miałem podobny motyw z zapadaniem się w dół leżąc na łóżku jeszcze przed zaśnięciem. Robiłem wtedy dużo prób z ld. Serce waliło jak oszalałe, klatka piersiowa jakby otworzyła się i wielki wir zaczął wciągać ciało w dół łóżka...po tym doświadczeniu przestałem się bawić w ld, ale chcę do tego wrócić :)
  • Odpowiedz