Wpis z mikrobloga

#rajdy24: Cwaniaczek Latvala zrobił dobry cebuladeals i razem z zespołem podjął decyzję o wycofaniu się z Rajdu Szwecji po ostatnim odcinku specjalnym. Przejechał cały rajd, jednak mimo przygód nie zdobył żadnych punktów- ale zapytacie Mirki, po co mu to? Ano po to, że ten #januszwrc może teraz wykorzystać nowe części od kolejnej rundy (Meksyk), a reszta musi korzystać z tych samych podzespołów, zarówno w Meksyku jak i w Argentynie. Tak się jeździ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW szkoda, że #kubica o tym nie pomyślał. Tutaj obszerniejsze podsumowanie startu zespołu VW.

Mirki przy okazji jeszcze zapytam, bo mam sporo pytań na priv o tym jak zacząć karierę, czemu jest tak a nie inaczej, kto mi zasponsoruje rajdy itd. Nie każdy chyba pamięta już moje stare AMA, a przepisy też się przez te 3 lata zmieniły. Nie wiem co o tym sądzicie (i czy w ogóle można robić AMA vol 2) ale mógłbym coś takiego stworzyć, bo czasem szkoda, aby zostały te pytania tylko w czeluściach wiadomości. Zwłaszcza, że teraz kubicomaniaków jest wyraźnie więcej :-)

  • 8
@gabrally: Robert mówił w jednym z wywiadów po odcinku, że dokładnie ten egzemplarz, którym jadą leci z nimi do Meksyku więc tu raczej kwestie budżetowe wchodzą w grę (tak przypuszczam). Zresztą i tak nie ma chyba sensu ładować w stare auto, skoro na Rajd Portugalii chcą kupić najnowszą specyfikację od Malcolma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gabrally: Sporo już o tym wiem, jako mirek fan rajdów od lat, ale jesteś naszą wykopową, rajdową skarbnicą wiedzy, chętnie dowiem się jak to się pozmieniało przez ostatnie lata - rób AMA! ;)