Wpis z mikrobloga

#boldupy #ludzietoidioci

Ja widzialem w Polsce wielu idiotow, ale to co tutaj sie wyprawia to przegiecie paly. Glupi projekt w 3 osoby mamy zrobic w php, typu strona z przepisami kulinarnymi. Gdzie masz liste przepisow, mozesz sobie wybrac jakis i go zobaczyc jak klikniesz przycisk zobacz, no i tez miejsce gdzie mozna dodac nowa. Ok mowie, ja wam ogarne baze danych etc, wam wszystko przygotuje, a Ty wez zrob formularz aby dodac nowe przepisy, ok mowia zadowoleni. No i oczywiscie jeszcez musial wytlumacyc jak to ma wygladac. Tlumacze ze nazwe przepisu a najtrudniejsza rzecz to skladniki ktore sie powtarzaja etc. To mi daje i mowi, zobacz zrobilam. Mowie zajebiscie, super. Patrze Formularz na nowy przepis wyglada tak. Select box z nazwami przepisow z bazy danych. I mozliwosc wpisania ilosci w skladnikach i drugi select box ze skladnikami o.O mowie wtf, co tu sie odwala. Mowie ze nie tak, Nawet mockup zrobilem, oczywiscie zaznaczylem tylko ze w jednym miejscu ma byc select box skladnikow(lista skladniko) Co dostaje, tym razem wszystkie pola typu przygotowanie, etc juz jest. Ale oczywiscei nazwa nowego przepisu to nadal selectbox, z ktorej moge wybrac gotowe juz z bazy danych, w opisie przepisu, nastepny selectbox z gotowymi opisami innych przepisow. Innych pol juz nie patrzylem, od razu wszystko usunalem :/ Oczywiscie jeszcze najpierw mowie ze nazwa przepisu to nie moze byc lista do wyboru tylko, aby uzytkownik mogl wpisac wlasna. Oczywiscie to zostalo poprawione ale reszta jak opis nadal byla lista do wyboru. WTF, nie mowie juz o innych rzeczach :/
  • 2
  • Odpowiedz