Wpis z mikrobloga

@Zorak: Słaby troll, 2/10 bo odpisalem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie nie wiem czemu ludzie mówią, że w LoLu trzeba mieć mniej skilla niż w DotA'cie.
W obu przypadkach wygrana zależy, głównie od tego, która drużyna lepiej gra.
Czy to po prostu pojazd po popularności tytułu?
@Creeping-Silence: chodzi o ilosc zaleznosci i rozbudowana mechanike. saper w 90% tez od umiejetnosci tylko zalezy.
Swego czasu nawet na reddicie pewien pros z lola pisal ze dota jest bardziej wymagajaca ale nie przejdzie bo lola juz opanowal i ma z tego kase.
@Zorak: Nie byłbym do końca pewien. Zaczynałem od DotA'y jeszcze w czasach gdy grało się w nią poprzez Warcrafta III i to jednak LoL mi bardziej przypadł do gustu.

Każda z tych dwóch ma swoje wady i zalety, smaczki których druga nie posiada. Chyba, że DotA zmieniła się na tyle, że jest jeszcze trudniejsza, choć nie sądzę.

Edit:
Może masz jakieś argumenty, które mnie przekonają? ( ͡° ͜ʖ ͡
@Creeping-Silence: zawsze jest gówno-burza między fanami różnych gier :D Klasycznie pamięam Tibia Vs. Runescape, WoW Vs. Silkroad/Mu/inne mmorpg, Bf Vs. CoD, Tekken Vs. Soul Calibur i wiele innych :D Tego nie da się uniknąć. GRAM W DOTE A LOLOWCY TO CIOTY <- taka mniej więcej zawsze logika. Zawsze osoba, która gra w jakąś grę, uważa, że ta gra wymaga więcej skilla.