Wpis z mikrobloga

@jayfly: no, to masz bardzo porządną ładowarkę, tylko zasilacza 12V Ci do niej brakuje, to niewielki koszt.
Aparatura bardzo dobra, dla amatora w pełni wystarczy na długo.
Na quadrocopterach się nie znam zupełnie, ale te silniki się nie nadadzą z bardzo prostej przyczyny - masz każdy inny :D

Na 3 fotce masz sterownik silnika DC, odbiornik i 3 pakiety.
Na 5 fotce to większe to sterownik silnika 3-fazowego (bezszczotkowego). To mniejsze
@profesorek92: dzięki wielkie. Właśnie zauważyłem że jest jakiś zasilacz 12v (zdj 2) ale chyba go trzeba będzie porozcinać przy kablu. Szkoda że nie mam gotowca, bo dopiero się uczę i wolę nic nie spalić na wejściu :)
Na drugiej fotce jest też coś w niebieskiej koszulce obok zasilacza, jakieś pomysły?
Btw pewnie i tak potrzebuję 4 silniki i 4 sterowniki do quadro jak pisał @Czayen, ale do samolotu zostaną więc
@profesorek92: znajomy znajomego, usłyszałem że ma parę rzeczy modelarskich na sprzedaż a wcześniej ten zestaw od kogoś kupił ale nie miał weny. Ale ja akurat nie zamierzam żeby się taki sprzęt kurzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po obliczeniu na szybko to raczej połowa ceny, aparatura też używana była i części w niewiadomym stanie technicznym a niektóre połamane bo wymontowywane z modeli.