Wpis z mikrobloga

#gry #filmy ##!$%@? #hitman

Ja nie wiem #!$%@? jak to jest możliwe, że po tylu latach wychodzi kolejny film o 47 i na 95% będzie ZNOWU nieprawilny (,)

Mam nadzieję, że tylko pokazali te efekciarskie akcje a film ogółem będzie bardziej stonowany, bo jednak 47 nie był rambo. Gościu w ogóle z ogoloną głową, kiedy oryginał był po prostu łysy, do tego oryginał miał chyba koło 40 lat z wyglądu. Na 47 powinni wziąć najbardziej psychopatycznie wyglądającego łysola jakiego tylko by mogli znaleźć w holiłudzie (,) W dodatku jaki rozgadany. Pogadał sobie z policjantem, nawet się wkurzył! No #!$%@?. Prawilniak by tam siedział patrząc się na niego jak rasowy psychopata. W 1:17 z tymi brewkami to też jakoś ekspresyjnie, w dodatku szpanuje, kiedy oryginał by po prostu wszystkich #!$%@?ł nie zmieniając wyrazu twarzy nawet (,)

No #!$%@? co w tym takiego trudnego, żeby to zrobić zgodnie z oryginałem? Jeszcze by im się budżet lepiej dopiął, bo mniej by poszło na fajerwerki.
Khaine - #gry #filmy ##!$%@? #hitman 

Ja nie wiem #!$%@? jak to jest możliwe, że p...
  • 12
  • Odpowiedz
@No25: Wydaje mi się, że jako thriller i w zgodzie z oryginałem byłby równie nośny. Jakby wzięli z jego historii ten moment jak gromadka jego klonów próbuje go zabić, to byłby materiał na zajebisty film. Ale nie #!$%@?, zrobili z niego rambo-bambo-ugabuga majnejmisfortysevenandajemasasin.

Oryginał to była dosyć skomplikowana psychologicznie postać, to nie był zwykły psychol, mimo, że był dosyć mocno wypruty z człowieczeństwa pod wieloma względami.
  • Odpowiedz
@MerytorycznieNiepoprawny: No przecież był w oryginale moment, że goniło go całe stado klonów niewiele gorszych w robocie od niego (bo on jednak ma więcej expa). A w niektórych momentach to i prawie go załatwili.

Na samym początku filmu bym dał scenę z laboratorium jeszcze, jak uciekał robiąc zadymę po drodze. Ten cały klimat szaleństwa i to co się tam #!$%@?ło (pamiętasz pewnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Noshimo: Akurat w tym wypadku to mam nadzieję, że pokazali. 47 był potencjalnym rambo, ale się nie zachowywał jak rambo gdy nie było konieczności.
  • Odpowiedz
@Khaine: Widziałbym to bardziej jako thriller psychologiczny niż hollywood tnt. Aktor mi nie pasuje, ale już wcześniej tak bywało - a w praniu było bardzo ok. Obawiam się, że trailer pokazuje większość dobrych scen xD Ciekawe czy pokażą dlaczego 47 robi taki #!$%@?. No i może nie jest do końca czarnym charakterem? Bo jaki inny plot twist można wymyślić.

  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: Oryginalny 47 nie był czarnym charakterem. Jak już to szarym. Przypominam, że kontrakty były tylko na #!$%@? a za osoby nie będące celami były kary ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak samo przecież było parę osób do których 47 się przywiązał i ryzykował dla nich własnym dupskiem bez niczego w zamian.
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: Tzn. 47 się humanizował w czasie gry. Paradoksalnie im więcej #!$%@? zabił, tym bardziej chciał się z tego wycofać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zajebista w filmie by była akcja z pogrzebem.
Khaine - @mamnatopapiery: Tzn. 47 się humanizował w czasie gry. Paradoksalnie im więc...
  • Odpowiedz