Wpis z mikrobloga

Streszczenia wszystkim odcinków The Flash za pomocą jednego kadru....

poza ostatnim epizodem, który rozpoczyna nową epokę w historii serialu i można go podsumować tak...
http://36.media.tumblr.com/d59d8014d5f30e610aa5a187517a6803/tumblr_njnzcesNNJ1r4q4l1o1_500.jpg

The CW, idźcie w cholerę ze swoimi wątkami uczuciowymi na poziomie miłości 13-latków :(
O ile Tajemnicze Smalville miało nastoletnim bohaterów to takie niekończące się zachowania w Arrow i The Flash są już żenadą (tego pierwszego już nie oglądam, drugi mnie trzyma motywami podróży w czasie).

Rok temu tego bym nie powiedział, ale Marvel ma jednak lepsze seriale - Agent of Shield wyciągnięto za dołka za pomocą wydarzeń z filmów Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Agent Carter pomału się rozwija, a na kwiecień dobrze zapowiada się Daredevil.

DC ma już na swoją obronę tylko Gotham, który momentami znacznie przegina przerysowanym klimatem miasta lub skręca w romantyczną komedię (miny Gordona jako reakcja na pracę jego dziewczyny na komisariacie).

#theflash #seriale #dccomics #thecw #marvel
80sLove - Streszczenia wszystkim odcinków The Flash za pomocą jednego kadru....

po...

źródło: comment_qIjUNZCLMpzWAY81CqiONRhAjofBC4J1.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@80sLove: Gotham przestałem oglądać jak młody Bruce i Kobieta Kot zajmowali pół odcinka. Masa durnych wątków, jedynie pingwin mnie trzymał przy tym serialu. W ogóle to jak ja mam się przejmować losami Gordona i innych jak i tak wiem, że nie mogą umrzeć, bo byli później w Batmanie. Arrow i Flash oglądam dla zabawy, są to seriale tak kiczowate i złe pod każdym względem, że aż zabawne. Według mnie Marvel pokonał
  • Odpowiedz
@80sLove: Jak ja słyszę takie #!$%@?, to aż mnie #!$%@? węwnetrznie. Arrow i Flash to DWA inne seriale, jeden jest bardziej poważny, a drugi to taka poważniejsza bajeczka(stare seriale The Flash były takie same więc nie wiem o co gównoburza). Agents of Shield miał tak #!$%@? pierwszy sezon, że nie dało się tego oglądać tak bardzo iż nie chce mi się oglądać sezonu drugiego, niestety nie oglądałem Agents Carter i na
  • Odpowiedz
@nevarion: Kogo byś dał zamiast aktora który teraz gra Gordona, co do Bruce to też #!$%@?(nie mówię że jest dobrą postacią, ale jest po prostu średni). Przed chwilą oglądnąłem promo szesnastego odcinka, i czuję że będzie mocno. Chociaż tak wiele osób ze świata komiksu przejechało się na backstory Joker'a, że jeśli uda im się to zgrabnie opowiedzieć to respekt.
  • Odpowiedz
@InWrav: AoS mniej więcej od premiery Kapitana ameryki 2 idzie tylko w górę. Sam pamiętam jak się zaczął i 1 odcinek jeszcze uszedł w tłoku, bo nie miałem wysokich oczekiwań, tak reszta pierwszej połowy sezonu to droga przez mękę. Gdy już miałem zamiar przestać oglądać właśnie doszło do wydarzeń z Zimowego Żołnierza, które to dopiero rozkręciło ten serial. 2 sezon jest o niebo lepszy i porusza wątki które później będą kontynuowane
  • Odpowiedz