Wpis z mikrobloga

@Ujek: Nadal czekam na przykłady - najlepiej liczne, bo przecież jest w czym wybierać - usprawiedliwiania przez kogokolwiek na wykopie islamskich zbrodni.

Chyba, że @mnik1 miał rację i jesteś po prostu zwykłą attention whore i napiszesz cokolwiek, byle dostać plusy.

@niepoprawny_politycznie: ty za postawienie takiego pytania nazwałeś mnie trollem, więc śmiało, zachęcam do podniesienia rękawicy i wskazania tych przykładów usprawiedliwiania zbrodni. Chyba, że to było rzucone od tak, żeby zabłysnąć przed kolegami.
  • 20
@dziadekwie: Nie rób sobie jaj, nie odzywaj się w ogóle do niepoprawnego bo to jest wykopowy troll nr. 1, gość jest tragiczny po prostu.

A co do przykładów to nie oczekuj że Ujek ci nagle z rękawa je wyjmie, bo ciężko znaleźć coś takiego, wykopów jest kilkadziesiąt dziennie na głównej, z tysiącami komentarzy, o wykopalisku to nawet nie wspominam. Każdy kto tu trochę siedzi wie że zdarzają się barany które pod
@Shaki:

wykopów jest kilkadziesiąt dziennie na głównej, z tysiącami komentarzy


Więc tym bardziej nie powinno być najmniejszego problemu ze znalezieniem przykładów. Tak się składa, że kiedy np. ja wygłaszam mądrości pt. bo na wykopie nie brakuje takich, którzy, to wywołana do tablicy jestem w stanie podać konkretne linki i konkretnych autorów wypowiedzi.

zdarzają się barany które pod takimi znaleziskami usprawiedliwiają islamistów,


Ale nikt nie usprawiedliwia zbrodni. Jest to najzwyklejszym w świecie
@dziadekwie: Więc tym bardziej nie powinno być najmniejszego problemu ze znalezieniem przykładów

Chyba sobie robisz jaja. W jaki sposób na prawie że skrajnie prawicowym portalu gdzie 90% komentarzy to prawica, mam znaleźć coś co jest marginesem nawet wśród zwolenników islamu? Tym bardziej że te skrajne komentarze zawsze były usuwane? Mógłbym siedzieć 3 dni a i tak pewnie nie znalazłbym bo to co było to jest usunięte. Nie oczekujesz chyba że administracja
@Shaki:

Dobrze wiesz że nie ma najmniejszej szansy by wśród setek tysięcy użytkowników wykopu nie znaleźli się tak walnięci żeby usprawiedliwiać zbrodnie islamu


Ujek sugeruje, że jest ich niemało. I nie mówi o trollach, o których ty piszesz - którzy rzucą bluzgiem, zostaną zgłoszeni a ich komentarz usunięty. Mówi wyraźnie o "obrońcach islamu". Którzy "wiedzą lepiej czym jest islam" i posługują się argumentami w stylu " a bo w starym testamencie".
@Shaki: Gubisz cel tej akcji. Tu nie chodzi o wyszukiwanie ludzi usprawiedliwiających te zbrodnie, tu chodzi o dwóch pacanów, którzy piszą takie brednie tylko i wyłącznie w celu nałapania jak największej ilości plusów wykorzystując przy tym "anty-islamską" i "anty-lewacką" modę. Niepoprawnego można w zasadzie ignorować, bo to zdeklarowany troll, ale @Ujek to inna para kaloszy. Poczytaj jego komentarze, z pewnością zauważysz jedną, zadziwiającą prawidłowość - w tematach politycznych i światopoglądowych ZAWSZE
@dziadekwie: @mnik1: O, teraz się mogę z wami zgodzić. Też nie przepadam za populistycznym bełkotem.

Którzy "wiedzą lepiej czym jest islam" i posługują się argumentami w stylu " a bo w starym testamencie". Czyli o tych, którzy dyskutują.

Już tak całkiem btw. to zjawisko ludzi którzy we wszelkich tematach o muzułmanach zaczynają zdanie od "A chrześcijanie to" lub "Gadacie na koran a stary testament" też trochę mnie denerwują. uważam to
@Shaki: Z tym Starym Testamentem może chodzić o to (nie wiem, bo nie posługuję się takimi argumentami, bo są lekko z dupy) że najazdy na Koran sam w sobie są bezcelowe i mogą być bronią obosieczną. Tylko, że to jest raczej jałowe.
Wystarczy poczytać komentarze proislamskich baranów takich jak NoLajf, Le Vampire (z flagą totalitarnego Iranu w awatarze) i im podobnych klonów. Według pożytecznych idiotów każde zło uczynione w imię islamu tak naprawdę nie ma nic wspólnego z islamem i jego wsteczną, plemienną mentalnością.

a Ty mnik1 pisząc "Gdy jest mowa o złych Arabach - będzie nawoływał do ich eksterminacji.", "Gdy jest mowa o bitych pieskach, będzie "wirtualnie" mścił się na ich oprawcach." etc.
@dziadekwie: Generalnie to chodzi o to że odpowiadanie na zarzuty wobec islamu argumentami typu "zostawcie islam, chrześcijanie tez zabijali" jest idiotyczne, wypominanie np. krucjat to już w ogóle parodia. Patrząc racjonalnie i uczciwie, w dzisiejszych czasach odsetek chrześcijańskich fanatyków na tyle skrajnych żeby chcieć mordować w imię swojej religii, jest nieliczny w porównaniu do ilości takich ludzi wśród muzułmanów. W kulturze europejskiej mimo że dominuje chrześcijanizm, to koiściół jest cały czas
@Ujek: Zacytuj te komentarze.

a Ty mnik1 pisząc "Gdy jest mowa o złych Arabach - będzie nawoływał do ich eksterminacji.", "Gdy jest mowa o bitych pieskach, będzie "wirtualnie" mścił się na ich oprawcach." etc. udowadniasz tylko, że jesteś internetowym debilem.


Prawda w oczy kole, co?

"Gdy zaś przychodzi czas na obronę swoich tez, @Ujek albo rzuci parę wyzwisk, określi kogoś "islamofilem", "lewakiem" lub innym popularnym ostatnio pojęciem, albo zniknie całkowicie i
@Shaki:

Generalnie to chodzi o to że odpowiadanie na zarzuty wobec islamu argumentami typu "zostawcie islam, chrześcijanie tez zabijali" jest idiotyczne


Jest - bo zło trzeba nazwać złem. Tyle, że posługiwanie się argumentami o zaszłościach danej religii w ramach próby prowadzenia przeciwko niej krucjaty też jest idiotyczne.

W kulturze europejskiej mimo że dominuje chrześcijanizm, to koiściół jest cały czas krytykowany, obserwowany, państwa są świeckie i nie istnieje społeczne przyzwolenie na np.
jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem, to dobrze wiesz, że cały czas chodzi o usprawiedliwianie islamu, w sensie wmawiania, że ta totalitarna ideologia nie ma nic wspólnego z wieloma zbrodniami czynionymi w jej imię. jeśli zaś nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to już nie mój problem.
@Ujek:

jeśli zaś nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to już nie mój problem.


Wyraźnie pomyliło ci się czytanie ze zrozumieniem z czytaniem miedzy wierszami. Ponieważ napisałeś właśnie o tych którzy "gotowi są usprawiedliwiać każdą zbrodnię islamu".