Wpis z mikrobloga

Za ponad miesiąć będę musiał wykupić ponownie ubezpieczenie oc do samochodu i powoli się rozglądam. I mam mały problem - 1 ubezpieczenie na auto, miałem w you can drive, bo wychodziło 'tanio' (1400 zł, #!$%@?!). Na drugi rok poobliczałem i wyszło mi najtaniej w axa direct (plus kody rabatowe z neta), razem 608 zł. Axa była bezkonkurencyjna właściwie z każdą ubezpieczalnią.
W tym roku jednak mam problem - przy obliczaniu składki na kalkulatorze axa, nie mam możliwości jej przeliczenia jeśli poprzednie ubezpieczenie miałem właśnie u nich. A jeśli zmienię opcje, że miałem u konkurencji.... wychodzi mega atrakcyjna oferta 479 zł (również duzo taniej, niż u wszystkich o drugie tyle aż). Jak myślicie, jakbym kliknął 'zakup' już z tą ceną, mogli by się #!$%@?ć o coś? ;] Oczywiście, mogę zamówić rozmowę z konsultantem jeśli chcę obliczyć składką mając ostatnio u nich polisę... ale wtedy cena pewnie będzie mega wyższa ;)

Dodam, że wyliczanie u agentów nie wchodzi w grę, bo zawsze #!$%@? wychodziło dużo drożej niż sam sobie przeliczałem w rankomatach itp, dodając do tego kody rabatowe i zniżki za zakup przez neta.

#ubezpieczenia #samochody #oc #januszebiznesu #cebuladeals
  • 21
  • Odpowiedz