Wpis z mikrobloga

@donemesso: ja nie lubię pączków w ogóle, dodatkowo jestem na redukcji i strasznie mnie #!$%@? jak wszyscy dookooła gadają : "no weeeź no zjedz pączka, od jednego nie utyjesz". #!$%@?, wiem że od jednego nie utyję ale po cholerę mam jeść coś czego nie lubię i mieć 300kcal mniej na rzeczy które lubię. Bezsensu
  • Odpowiedz
@chixi: a to nie możesz powiedzieć "nie jem bo nie lubie"? Od razu #!$%@? wszystkie trarycje, bo bez sensu...

#!$%@?, żadne święto, nic nie trzeba robić, a i tak źle, bo jeden nie lubi pączków. Mój kuzyn nie cierpi barszczu z uszkami i nigdy tego z nami nie je. Odwołać wigilię?
  • Odpowiedz
@MaKor: to właśnie mówię na samym początku ale nie działa, zawsze się zaczyna "no weeeź zjedz" itd. Kto chce niech je, ale nie rozumiem zjadania 10sztuk bo tradycja. Barszczu też jesz wiadro? ;)
  • Odpowiedz
@chixi: wiadro barszczu i z 20 uszek kosztem innych potraw, akurat to uwielbiam ;)

następnym razem nie pisz po prostu, że jakas tradycja jest bez sensu. normalnie jem 1 paczka na tydzień/dwa, a dzisiaj już zjadłem 3, bo mam dyspenze na zdrowe żarcie ;d
  • Odpowiedz