Wpis z mikrobloga

@Dayard: w ogóle coś się zastanawiasz przed podstawieniem czy stawiasz na ślepo? Navi grają na duście, chyba ich najlepsza mapa. Drugi mecz to 50:50 z lekką przewagą dla Fnatic (w meczu oz Envy, jeśli ci ugrają z LGB)
@only: No mecz 50/50 to calkiem sporo jak dla mnie ( ͡ ͜ʖ ͡). Ja mam takie szczęście, nawet jakbym dzisiaj postawił na envy to pewnie by przegrało ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. To nie jest tak że się nie orientuje mam po prostu złe przeczucie :D
@Dayard: jak ładowałeś na underdoga z tier 2-3 vs. tier 1 to się nie dziw.

A tak serio to chłopie poczytaj jakieś poradniki, jest tu ich pełno. Widziałem, że obserwujesz lewackie bety, więc tym większe moje zdziwienie, że takie głupie bety robisz. I naucz się słowa "skip". Przecież nie każdego dnia musi bet lecieć.
@Giekaczka: Już się naczytałem dla mnie nie ma ratunku :D. Przerabiałem wszystko. A co do ludzi co robią analizy to większości wygląda tak ze przegrywają na tym co wypisują a później w magiczny sposób odrabiają( ͡° ͜ʖ ͡°). Najdziwniejsze jest to, że kiedyś z pół dolara zrobiłem 25 dolców(zarobiłem nie w przeciągu 15 betów). Po czym jest straciłem i ciągle mam streak z lose.
@Dayard: Co ty pier#$%% chłopie, ja korzystam z takich porad i jeszcze nie wtopiłem beta. Słowem klucz jest tu chyba "korzystam". Nie walę głupich betów na mecz, którego nie jestem pewien. Czytam analizę, oceniam ryzyko, oceniam potencjalny profit i dopiero stawiam. Bo i dlaczego miałbym walić na pewniaka, który ma 92% na landżu? Albo klepać na underdoga z T2, który ma 45% bo andrzeje ślepo postawili cały swój dorobek po przeczytaniu
@Giekaczka: To dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡). A ja nie płacze o to że przegrywam tylko lubię postawić meczyk aby go obejrzeć. Hazard to jak każdy nałóg nawet nie wiesz kiedy może cię wciągnąć a wystarczy tylko gorszy dzień do tego( ͡º ͜ʖ͡º)