Wpis z mikrobloga

No i kupiłem, Iiyama XB2783HSU.
Na początek sam monitor - wykonanie według mnie całkiem ok, nie wygląda na tandetę, matowa czerń ładnie się komponuje.
Co do wielkości to wow, po przejściu z 21 cali na 27 czuje się jakbym siedział centralnie przed wielkim telewizorem, obym się przyzwyczaił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie miałem jeszcze okazji go potestować, ale za mocno świeci w gały na standardowych ustawieniach. Na trybie tekst jest w miarę ok.
Obyło się także bez badpixeli ale niestety #piekloperfekcjonistow ze względu na podstawkę do niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jutro dzwonię do serwisu Iiyamy, żeby mi to czym prędzej zabierali i wymieniali na nowy.

#monitory #pcmasterrace #pc #hardware #komputery
Popek123 - No i kupiłem, Iiyama XB2783HSU.
Na początek sam monitor - wykonanie wedłu...

źródło: comment_uW9IyY1e7haj77radIgtRxeBykrXu7dk.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@pawel86: stary, monitor kupuje sie na 4-5 lat a nie na rok. Bebechy wymienisz i co znowu wydatek na monitor? błagam.
WQHD w trybie pulpitu i pracy na windowsie to udogodnienie nie warte nawet wymiany argumentów. no ale masz swój, niech służy.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: stary, nie musisz mi mówić na ile kupuje się monitor. Jak będę chciał to sprzedam ten i kupię sobie 5K.
Ktoś inny tu przyjdzie i powie - "szkoda kasy na WQHD bo jest 5K. Praca na WQHD jest mordęgą."
  • Odpowiedz