Wpis z mikrobloga

@Piesa: Aaaa tam, da się. Ale możn też grać na wykładach, nudnych oczywiście. A jak jakiś różowypasek zechce zagrać z Tobą w pociągu w Talisman, to co?( ͡º ͜ʖ͡º)

@uyuala: Proszę! Wklejałem już dziś, ale jakoś bez odzewu.
@HellboyFan: Ale teraz naprawdę muszę się uczyć :D A jak już nie będę musiał, to PC czeka na mnie z utęsknieniem razem z paroma ciekawymi tytułami. No i gitarki do guitar hero które posiadamy ze współlokatorem nie mogą się kurzyć :P
@Piesa: Normalna cena to 5,56 zł więc można sobie kupić później. Minusem jest to że maks. w cztery osoby można grać :(
! Ale wiesz... za darmo ^^ plus dwie dodatkowe postaci Ninja i Pirat
@Piesa: Tak jak zwykły Talisman:Magia i Miecz. Jak nie grałeś, to jest takie RPG planszowe, postacie mają różne wady i zalety. Plansza jest podzielona na trzy krainy. Myk polega na tym, żeby dotrzeć do centrum planszy i zdobyć koronę władzy, po drodze pokonując losowe zdarzenia i walcząc z innymi graczami.
@HellboyFan: XDDDD Ty chyba nawet w link nie wszedłeś XD
Tylko maks. 4 graczy naraz :P nie wiem jak z multi w necie, bo komentarze na Amazonie różne są. Ale zawsze jest play and pass. No i jak ktoś ma lepszy telefon to może sobie z automatu ściągnąć lepszą muzykę i grafikę w łatce.