Wpis z mikrobloga

@PuRa-Juice: Ja mam czekoladę od Inawery z absolutem waniliowym i w sumie gdyby nie wanilia to było by to strasznie sztuczne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mój najlepszy smak (Virginia) jeszcze się robi. W przyszłym tygodniu dopiero będę dodawał do niego absolut. Musi postać kilka dni żeby zmienił kolor.
@PuRa-Juice: eking menthol strong, a w buteleczkach rozlane (wczoraj) 620 ml samogonu na bazie aromatów Extreme Flavors:
Cohiba, Shisha Apple, 3becca, French Pipe, The Jack, Rx7, Old Captain, Peppermint..

Oraz płyny na aromatach TPA: Pistacchio, Ethyl maltol/acetyl pyrazine, Ry4 double/acetyl pyrazine, dk tobacco base/acetyl pyrazine.
@spluczka: różny, w zasadzie zależy od proporcji. moje są czyste bez ethyl maltolu więc mogę zbudować smak zdominowany przez olejki i absoluty. generalnie wzbogacają smak liquidu i nadają papierosowego zapachu. tytoniówka bez absolutu to nie tytoniówka.
jaki smak ma acetyl pyrazine?


@dreaper: jak "prażoność" orzeszków ziemnych bądź aromat mocno przypieczonej skórki chleba. sprawdzałem i acetyl pyrazine występuje "naturalnie" w obu w.w. przypadkach, oczywiście - w różnym stężeniu
@dreaper: jest jeszcze trimethyl pyrazine, która to, cytuję: "zalatuje nutą kakaową, ziemistą oraz.. stęchlizną" ;)
ale nie próbowałem. niemniej jednak - planuję zakup w przyszłości z przeznaczeniem, oczywiście - na dodatek, w małych dawkach a nie - na główny składnik