Wpis z mikrobloga

dostałem przed chwilą dość ciekawy tutorial na d2, od znajomego który jest w globalu, nie jest jakimś zboostowanym noobem, czy coś tego typu, ma 3 konta - 2 supreme i 1 global elite, a na swoim koncie łącznie (razem z source) przegranych ponad 6500 godzin.

Filmik się może przydać osobom które zaczynają swoją przygodę z cs:go ale i dla tych ciupkę lepszych, może się dowiecie czegoś nowego ciekawego.



Jest to w sumie coś innego, niż tutoriale izaaka, który pokazuje tylko jak rzucać smoke i fleshe, tutaj kolega ukazuje również jak wbijać na side.
#csgo #csgozwykopem
szklane_kapcie - dostałem przed chwilą dość ciekawy tutorial na d2, od znajomego któr...
  • 26
  • Odpowiedz
Global elite po 37 mixach no gratuluje niech rozegra do 100 i za 6 miesięcy napisze. Jak nie będzie miał bana i dalej będzie w GE. To może robić jakiekolwiek filmiki tutorialowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skk1993: przeciez mowi ze ma trzy konta ja go tam nie bronie, ale pare ciekawych rzeczy pokazal, oczywiscie tez musze poweidziec ze nic nadzwyczjanego, typu np izak pokazywal podobne etc. No ale zawsze cos. Jak ktos operuje dobrze granatami to juz moze duzo wiecej, nawet ze slabyszym killem od nas, ale wygra po prostu cwaniactwem
  • Odpowiedz
@szklane_kapcie:
Top 10 graczy w source? W jakiej profesjonalnej drużynie grał, jakie profesjonalne duże turnieje wygrywał? Nick też by się przydał. Odnośnie 6k godzin i ilości kont, to i ja mogę napisać, że mam 4 konta 2 w globalu 1 w LE a na tym co właśnie gram to tak dla jaj mam to mg.

  • Odpowiedz
@szklane_kapcie: To ciekawe bo z tego co wiem ta strona upadła 4 lata temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś kręcisz, tak czy inaczej gdzieś to mam. Po twoich bardzo dobrych i mocnych argumentach "#!$%@?, ewidentnie #!$%@? kiśniesz zazdrościsz i jesteś silverem." nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji.
  • Odpowiedz