Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę zakupić netbooka jako dodatkowy komputer. Wymaganie niezbyt duże. Korzystanie z internetu + Antywirus + kilka innych programików o nie wielkich wymaganiach (Internet mobilny za pomocą modemu 3g). Cena, najlepiej do 300zł - 400zł, razem z wysyłką. Może bylibyście w stanie pomóc mi wybrać coś z poniższych ofert i powiedzieć dlaczego ten. Miło by było, gdyby komputer udźwignął win 7 (mam swój)

1

2

3

[4(http://allegro.pl/netbook-hp-mini-2133-supertanio-zestaw-zobacz-i5020164472.html)

5

6

7

8

Lub coś innego z Allegro bądź Olx.pl
A może ktoś z mirków coś ma na sprzedaż?

#komputery #laptop #laptopy #komputer #pc #pcmasterrace #pustulkowelaptopy #pytanie
  • 6
W sensie nie udźwignie? W takim razie będę musiał zrezygnować z win 7 chyba :/


@RemusLo: Zawsze możesz przeskoczyć na linuxa - sam używam Minta na moim netbuku, parametry iście jaskiniowe (stary Atom plus gigabajt ramu) ale system działa bardzo sprawnie, na szybszych maszynach może być naprawdę przyjemnie.
@RemusLo: podstawowe pytanie, czy to musi być netbook? i gdzie go będziesz używał? Mam w szafie acera 15,4", ale jest sporo ale, dopóki nie dopowiesz tych paru szczegółów. Myślę, że jest wart tych 300zł, a chodziła na nim ósemka bez zgrzytów.