Wpis z mikrobloga

Co do dzisiejszego dnia, odczuwam osobisty sukces. Praktycznie jedyny mecz który bym przegrał to BZSX (zresztą sam mówiłem że to nie jest pewny bet), myszy właśnie kończą ESC tak jak powiedziałem w drugim poście (was ostrzegłem o tym że ralleny dzisiaj nie strzelają, same plusy followania mnie i mojego tagu), nocy nie ogarniam bo chcę iść spać, 45 dolców do przodu.
Chciałbym również przypomnieć o giveawayu organizowanym przez mojego prawackiego przyjaciela znad morza. Tutaj link na fejsbuku, należy go udostępnić na swoim wallu
Na dodatek, mój lewacki tag osiągnął 100 obserwujących! Jest to mój własny osobisty sukces, mam nadzieje w ciągu następnych dwóch tygodni będzie nas dwa razy więcej.
Pozdrawiam, jutrzejsze meczyki około 15.
#csgolounge
#lewackiebety
  • 22
Gratki, obserwuję od wczoraj bo moim zdaniem najlepsze analizy. Bez yolo betów na każdy mecz, rozsądne rady. Poleciłem już kilku początkującym z betami. Dzisiaj skip, bo nie czułem się pewnie, ale jutro coś postawimy wedle rady i mnożymy low skiny.
@sezonowiec: w pełni, jestem za dowolną migracją każdego człowieka na ziemi (oczywiście ciapatych trzepać przez 3 tygodnie dopóki nie znajdzie się jakiegoś szczegółu żeby go wysłać do domu) oraz jestem za tym żeby socjal był na tyle rozwinięty, a żeby każdy mógł wyżyć w minimalnym stopniu, a jednostki wybitne mogły dorabiać się na interesach które nie uderzałyby w interes społeczny oraz nie budowałyby monopolu, który sprawiałby zmowy cenowe przez co leki
@bartiez: nie wiem, ja Ameryke skipuje, jedyne co lepiej kojarzę to CLG max or BB, AyeDog minimum Denial minimum
@Ierz: Nie ma za co mordo, zresztą, jutro będę miał do was pytanie, bo chce nawiązać malutką współprace z moim cumplem z Pomorza, jest opcja na stworzenie małego kompendium betting 101, ale to by wymagało jakiegoś niezłego odzewu z takiej ciekawej społeczności jak ta jaka jest pod tym tagiem ( ͡
@marecki1906: dzisiaj był kiepski dzień tak naprawdę, jedyny tasty underdog był na meczach z Fnatic, także ciężko było przewidzieć niezłego dużego beta, jutro też się jakoś specjalnie mocno nie zapowiada, ale liczę na jakieś BO1 qualifery które nie będą KIEPSKIMI SLAVICA MECZAMI. Także wszystko w rękach landża :)