Wpis z mikrobloga

Wiele razy spotkałem się z tym że tęczowi aktywiści przekonywali w mediach że w polskim społeczeństwie jest wielu homoseksualistów. Zawsze mnie zastanawiało skąd się biorą ich teorie i jak ich statystyki odnoszą się do rzeczywistości. Postanowiłem więc zapytać użytkowników spod tagu #neuropa ilu tak naprawdę przyznaje się do swojego homoseksualizmu i ile jest jego przypadków w ich rodzinach. Nie musicie niczego się wstydzić bo przecież to nic złego być wyjątkowym, moje pytanie ma na celu zweryfikowanie rzekomych faktów naukowych którymi kierują się działacze LGBT.
  • 10
@LionK: Konserwy tez mogą odpowiadać? Nie jestem homoseksem, ale znam jednego pedała. Nie dość że pedzio to długowłosy kuc, który słucha Dżemu, przez co obrzydza mnie w pewien sposób do blues'a. Mieszka w Warszawie, na Mokotowie. Rucha się z biseksualnym chlopakiem pozostajacym w stalym zwiazku z dziewczyna. Wchodzi na czaty i umawia sie z transami. W tamtym roku był u nas na wakacje. Czasami chodziliśmy nad rzeke wspolnie z moj #